Emun Elliott

Emun Mohammadi

6,6
1 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emun Elliott

Widziałam go w 3 produkcjach i spodobała mi się jego gra :D Szczególnie w "Paradox" szkoda, że serial się nie przyjął :( W "Grze o tron" mała rólka, ale zabłysnął, jak w Black Death. Facet ma bardzo oryginalny ton głosu ...
Ciekawe, jak wypadł w "Prometeuszu" mam nadzieje, że to nie epizod :/ i "Threesome" mnie bardzo ciekawi, tylko nie ma do niego napisów...

pixi222

No masz racje , facet ma cos w sobie tajemniczego co przyciaga uwage, (moze to jego oczy) oryginalny ton glosu OK, chociaz troszke sepleni:O)). Emun Mohammadi (bo Takie jest jego prawdziwe nazwisko) urodzil sie w Szkocji ale jest z pochodzenia Iranczykiem (Persja).
Zobaczylam serial "Paradox" (szkoda, ze tylko 5 odcinkow) a takze, "Prometeusza" ("Obcy"byl duzo lepszy, Prometeusz to tylko gorsza kopia). Chce jeszcze zobaczyc "Threesome" (faktycznie tylko w ang. wersji) oraz "Little Ashes". W miedzyczasie ogladam serial "The Paradise" i jestem nim zachwycona (glownym bohaterem a takze serialem) goraco polecam.

binky

Ja już widziałam "Prometeusza" i szkoda, ze to jednak epizod :P, a film inny niż "Obcy". "Threesome" też już obejrzałam 1 sezon (bardzo dobry i nawet udało mi się dużo zrozumieć :D, na 2 czekam, żeby ściągnąć (inaczej nie znalazłam ani online, ani na polskich portalach). "The Paradise" też właśnie śledzę z wypiekami :P, Emun świetny jest, jak i inni aktorzy, ale on przyciąga wzrok niesamowicie hihihi.
PS
A mi się właśnie to jego "seplenienie" bardzo podoba...
Możliwe, że te oczęta ma po ojcu, irańska, gorąca krew :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
binky

o są wszystkie z 1 serii i już 2 z drugiej :D oczywiście ENG :P

pixi222

według mnie identyczny Stanley Tucci! oglądając "Labirynt" byłam przekonana, że to on!

grungery

Wow, aleś odmłodziła Stanleya ;) Podobni są, nawet w niektórych scenach znacznie :-)

pixi222

tak mi się właśnie teraz nasunęło - "młody Stanley Tucci z włosami"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones