Emma RobertsII

Emma Rose Roberts

7,9
27 427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Roberts

Może i wypromowana "na rodzinie", jednak z wiekiem udowadnia że posiada talent. Bezbłędna jako Chanel Oberlin! Widziałem kilka filmów z jej udziałem, jednak nie zrobiła na mnie większego wrażenia, ale to co wyprawia w "Scream Queens" przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Na krok nie ustępuje świetnej Jamie Lee Curtis oraz Niecy Nash. Czekam na kolejne ciekawe role w Jej wykonaniu.

MikeyS

Jak na razie to jej rola życia bez niej ten serial by bardzo dużo stracił , ja widziałem dużą część jej filmów i powiem szczerze że jak na razie nie miała poważniejszych wpadek , potrafiła sobie poradzić jako słodka i przebiegła analityczka Nancy Drew , potrafiła zagrać psychopatyczną morderczynie ,zagrała kilka filmów familijnych , kilka komedii i wszędzie wyglądała przynajmniej nieźle ale to co zrobiła w Scream Queens rozwaliło mnie wyglądało tak jakby ktoś specjalnie pod nią zrobił serial a jej gra jest tak doskonała jakby naprawdę była taka , mam nadzieję że nie odpuści i nadal będzie grała w coraz to ciekawszych produkcjach , rodzina Robertsów kolejnego dobrego przedstawiciela .

MikeyS

Nic do niej nie mam ale uważam że na taką wysoką ocenę nie zasłużyła,są zdolniejsze aktorki.

MikeyS

Nie chcę być jakimś "hejterem" ale chyba jesteś nie poważny .

Gdzie w tym serialu ona wg. mogła zagrać jakąś dobrą scenę ? Tam przecież nie ma takich scen gdzie aktor może polecieć na 100% .

Na przykład powiem że oglądałem jeden odcinek taki w którym był jakiś pojedynek na to kto uzbiera więcej krwi czy coś w tym stylu .... I jedna scena mi w szczególności utknęła w pamięci mianowicie pościg w którym emma i jakaś doktorka się ścigają która pierwsza będzie na miejscu - podsumowując nigdy nie widziałem takiego kiczu aż mi oczy łzami zaleciały "ten bieg " ,"te emocje" , "na złamanie karku " i te owulsje ,dziwne wyginanie ciała towarzyszące wyścigowi . Kicz że aż mowę odbiera .

A teraz sobie porównaj to do powiedzmy jakiejś sceny w której aktor musi się wysilić , do sceny w której aż ci ciarki przechodzą np. scena "this is sparta " z 300 do której Gerard Butler przygotowywał się się 2 tyg i robiono pierdyliard powtórzeń żeby jak najbardziej odtworzyć powagę sytuacji , uchwycić jak najlepiej mimikę twarzy i emocje temu towarzyszące . Ogólnie do roli Leonidasa przygotowywał się 6 miesięcy .

Podsumowując .
Gerard Butler poleciał na 100% , a Emma drąc się wniebogłosy i przewracając oczami co 2 scenę nie ma nawet opcji żeby dobrze zagrać bo drzeć się i grać za przeproszeniem "chamską i rozwydrzoną pannicę " to aktorzy filmów klasy B potrafią .

Oczywiście jest dobrą aktorką , nie rewelacyjną , oskara to ona nie dostanie ale dobrą .

JestemTuIncognito

Serial jest prześmiewczy i pełen czarnego humoru. Kicz i tandeta są w pełni zamierzone. To jest jedna wielka parodia i Emma idealnie się w tym odnajduje.

MikeyS

Aha no chyba że :)

MikeyS

Ja co prawda Królowe krzyku nie oglądam i nie zamierzam, ale Emmę widziałam w 10 filmach i ma spory potencjał. W końcu jakaś młoda gwiazda, która mimo nazwiska po rodzinie ma też talent. Od obejrzenia pierwszego z Nią filmu, chętnie wracam po inne propozycje z jej filmografii. Jest bardzo wiarygodna i naturalna. Żadnej jej roli jaką widziałam, nie oceniłam niżej niż na 7, a dwie nawet dostały 8. W "całkiem zabawna historia" i "sztuka dorastania" była najlepsza. Powinna częściej grać w dramatach bo świetnie się w nich sprawdza. Twoja ocena jej gry w tym serialu zachęca, ale niestety boję się nawet na lekkich horrorach.

Patianna

Też nie lubię horrorów, ale to nie było takie straszne. Przed odcinkami sprawdziłem sobie listę kto umrze. I czasem przewijałem. Najlepsze były sceny z Emmą i Chanelkami. Zacząłem o prawda ooglądać dla Lea Michele(kocham Glee), ale Emma i reszta panienek podbiły moje serce.

MikeyS

A gdzie ten serial.znajde za free online?

MikeyS

a czasem ona nie zakończyła już kariery aktorskiej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones