Emma Mackey

Emma Margaret Tachard-Mackey

8,1
10 109 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Mackey

Widzialam te aktorke tylko w “Sex Education”, ale wygladem i zachowaniem totalnie przypominala Margot Robbie w roli Harley Quinn. Tez mieliscie takie wrazenie?

efedrine

Zadziwiająco podobna i również utalentowana.

efedrine

Dokładnie jakby młoda Margot :)

Tomasz_KOT

równie piękna

efedrine

Jeśli chodzi o urodę to tak, ale zachowaniem i grą bardziej mi przypomina Kaye Scodelario w roli Effie ze Skins ;)

tymekmac

Odniosłem dokładnie takie samo wrażenie ;)

efedrine

Dokladnie o tym samym myslalem przed zaglanieciem na FilmWeb.

efedrine

Zgodzę się z podobieństwem do Margot Robbie. Ale moje pierwsze wrażenie jak ją zobaczyłam to było porównanie do urody Anji Rubik.

efedrine

Jak sobowtór! I szczęśliwie również ma talent :-)

efedrine

Według mnie nie przypomina w ogóle, ani uroda ani zachowanie. Zgodzę się z tym,że 'urodą' do Rubikowej a zachowaniem do Effy

efedrine

Z początku jak zobaczyłem zwiastun to żyłem w błogiej świadomości, że to właśnie Margot :D Ale potem i tak się zachwyciłem

efedrine

Nie zgadzam sie , kompletnie nie widze podobieństwa :)

roxana112

Mi przypomina Olivie Wilde w roli Alex w Życiu na fali !

roxana112

Moze to pomoże ;)
https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/26132edf- d9c8-494b-8098-3989464ec6c6/dcw99eq-3839e7f3-fa14-4699-88b1-6e2f72fa8d14.jpg/v1/ fill/w_1071,h_746,q_70,strp/emma_mackey_is_margot_robbie_s_new_doppelganger_by_d reamandfantasy_dcw99eq-pre.jpg

efedrine

Momentami, wygląda dosłownie jak klon Margot Robbie.

efedrine

dokładnie!!!

efedrine

Anglosaska uroda

efedrine

Też miałam takie przeczucie, że kogoś mi przypomina :D No właśnie Margot Robbie :D

fankaLeto71

Taka trochę Margot Robbie dla ubogich raczej... ;)

Yolo_1654

Dlaczego dla ubogich? Ubogich nie stać na takie laski.

efedrine

Wielu miało takie wrażenia.

efedrine

Jest jeszcze jedna aktorka która jest tak podobna do Margot że myslełem że to ona w filmie " zabawa w pochowamego"

maciekb80

Samara Weaving. Również myślałem że to Margot Robbie gra w tym filmie.
Podobnie jak oglądając 'Śmierć na Nilu" też myślałem, że to Margot

efedrine

Brzydsza, młodsza siostra od innego ojca ;) Fakt że zadziwiająco podobna, aż musiałem sprawdzić. Oprócz wyglądu, cała motoryka i sposób mówienia przypomina Margot.

efedrine

Dokładnie , poza tym super aktorka, bardzo ją lubię, a w Sex Education była niesamowita.

katka42

Ale w "Barbie" okazało się że tego podobieństwa praktycznie nie ma.

BMovieManiac

Jak nie, właśnie tu jestem po obejrzeniu Barbie, bo musiałam sprawdzić czy Robbie grała podwójną rolę czy to ktoś inny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones