Emma Appleton

Emma Jill Appleton

8,3
630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Appleton

Całkowicie ukradła pierwszy odcinek. Oby to był zwiastun świetnej kariery.

Sajko_killer

Szkoda ze nie obsadzili jej w roli Triss Merigold. Chyba bardziej by pasowała

swietypl_2

Prawda, była przesłodka i taki obraz Triss zawsze miałem w głowie czytając książki. Odwrotnie niż u Yennefer, którą uważałem za bardziej wyrafinowaną i chłodną.

Sajko_killer

Ukradła nie tylko odcinek, ale i moje serce. Przepiękna aktorka. Jej gra aktorska naprawdę mi się podobała.

Sajko_killer

Też uważam, że świetnie zaprezentowała Renfri. Najjaśniejsza strona odcinka

Sajko_killer

Piękna i świetna aktorsko. Ciekawi mnie czy w walce z Geraltem miała dublera bo wygląda tak jakby całą choreografię wykonała sama. Jeśli tak to wielki szacun.

Skeletor

Jest filmik na youtube 'Henry Cavill Breaks Down The Blaviken Fight Scene Shot By Shot' i Henry mówi, że sama wszystko wykonała :D

madciak

Henry wspomina tam coś o Lucy Cork - dublerce ale nie za bardzo wyłapałem o co mu chodziło. Jeśli to naprawdę Emma wykonała całą walkę sama to jest równie utalentowana co piękna :D

Sajko_killer

Popieram, Emma zostawiła świetne wrażenie rolą Renfri :) Mam znajomą dość do niej podobną i w podobnym wieku, a do tego obdarzoną niezależnym i silnym charakterem (jak Renfri ;p). Gdy byłem w jej wieku, ledwo ogarniałem rozkład tramwajów w Poznaniu - a ta zdążyła już pomieszkać w Meksyku, Brazylii i paru innych, niekoniecznie bezpiecznych krajach. A poznaliśmy się w Tadżykistanie :) No więc Emma jako Renfri miała w sobie tę siłę i łagodność, którą ma ta moja znajoma. Do tego rewelacyjnie wykonała walkę z Geraltem.

Slimak_6

Zgadzam się z opinią o Emmie i roli Renfri, ale co ma do tego wstawka o twojej znajomej?...

Teabox

Uzasadnienie pochwały. Aktor/aktorka gra dobrze, jeśli odbierasz prawdziwą osobę, a nie wysiłki, aby stworzyć rolę. Widziałem w granej przez Emmę, nietuzinkowej postaci cechy realnego człowieka, którego znam. Taka immersja nie zdarza mi się często; przeważnie niestety widzę w filmach ludzi wykonujących zawód aktora :)

Sajko_killer

W mojej opinii Emma Appleton na równi z Anyą Charlottą i Henrym Cavilem, a może nawet na pierwszym miejscu, byli najlepszymi aktorami i najlmocniejszymi punktami tego serialu

Sajko_killer

Przyłączam się do zachwytów. Aż szkoda że nie została na dłużej w serialu...
Świetna. Szkoda że Ciri to takie drewno...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones