Emily VanCamp

Emily Irene VanCamp

7,2
6 680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily VanCamp

Nie wiem czy denerwuje mnie jej głos, jej wygląd, jej jedna mina w każdej scenie w Revenge, czy (o zgrozo!) to że umawiała się z Josephem Morganem, a ja nie mam pojęcia z jakiego powodu on to robił... Po prostu jej nie znoszę, ale zapoznam się z filmografią, może się do niej przekonam...

dancewithangel

A ile lat ma koleżanka? Bo sądząc po wpisie to nie więcej jak 15.

Binula

Emocjonalnie czasami tak, co pewnie wnioskujesz przez wspomnienie o niejakim JoMo. Jednakże wg dowodu lat mam trochę więcej i dlatego nie zaznaczyłam, że kategorycznie odrzucam i nie respektuję tej aktorki, lecz mam nadzieję, że po zapoznaniu się z innymi jej rolami zmienię o nie zdanie.

dancewithangel

fajna wypowiedź, poważnie, to nie ironia :)
grunt to samoświadomość i skłonność do autorefleksji.

Emilka mi się podoba, taki wilk w owczej skórze (Revenge) i wydaje mi się, że nie najgorzej zagrany.
A jeśli chodzi o Morgana, to chyba muszę się dowiedzieć kto to jest :P

dancewithangel

no błagam! pamiętniki wampirów? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, co ja tu robię?...

dancewithangel

Ja też jej nie lubie i mnie strasznie irytuje

dancewithangel

Mnie też denerwuje, wydaje mi się nudna i niezbyt atrakcyjna.

dancewithangel

Mnie jej gra aktorska jak najbardziej przekonała, bardzo pasuje do tej roli. Serial dobry

dancewithangel

o nie, z Morganem? a to szuja ;d

vodkatini

Fajnie gra w zemście. W sumie całkiem ładna. Ma nietypowy uśmiech ale wydaje się taki sztuczny i nieszczery.

IKnowWhatYouAre

on chyba właśnie ma być sztuczny i nieszczery z założenia? przynajmniej w większości scen w Revenge... a jeśli tak - to wychodzi jej to całkiem nieźle ;)

dancewithangel

To jest tak jak w prawdziwym życiu, ludzie z góry zakładają, że jak ktoś ma miny, jak za przeproszeniem "suka" to i przekłada się to na charakter, dlatego komentarz odnośnie aktorki jest na poziomie gimbazy, albo "polaczka"! A po za tym, jeżeli koleżanka czuje się zdezorientowana, to świadczy to o dobrym aktorstwie pani Emily.

evo93

Właśnie o to chodzi, że do roli Emily Thorne miną "suki" bardzo by się, a ja widzę przygłupi uśmiech w każdej scenie. A dezorientacja spowodowana jest tym, że to co robi główna bohaterka zupełnie nie pokrywa się z grą VanCamp. To tak jakby oglądać kogoś z silnym rozdwojeniem jaźni, gdzie żadna z wcieleń nie jest dominująca. Może i komentarz przypomina "polaczka", ale zapewniam, że gdy podoba mi się gra aktorska danej osoby umiem to docenić, nie jestem etatowym hejterem.

dancewithangel

na początku nie mogłem zrozumieć jak może cię irytować Emily ale potem doszło do mnie ,że ja też mam takich aktorów których nie wiem czemu a nie lubie np. Ed Westwick.... :D

RinOkum

Nie pisze tego na forum, bo Cię fanki Chuck'a zlinczują! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones