Emily VanCamp

Emily Irene VanCamp

7,2
6 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily VanCamp

...sztuczna. Ta buźka jak u lalki, jeszcze te blond włoski... Mam mieszane uczucia co do tej
aktorki.

AtramentoweSerce

hehehehehheheeh

AtramentoweSerce

Może.
Ja też jej nie lubię, chociaż do końca nie wiem, dlaczego.

ardnaskela_filmaniak

Kurcze, ja też jakoś nie jestem jej fanem, ale jak pojawia się na ekranie to jednak przyciąga. W Zemście czekam, co knuje, w Carriers przebijała wszystkich mimo, że miała drugoplanową rolę, teraz zaczynam Bracia i siostry. Chcę zobaczyć oczywiście ze względu na sally Field, aczkolwiek jest ciekawy jak wypada tam Emily.

AtramentoweSerce

Ona po prostu gra takie role. To jest genialne zagrać rolę w której minimalną dozą ekspresji trzeba wyrazić bardzo wiele.

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

Sztuczna bo co ? bo ma blond włosy, które pasują do jej typu urody i twarz, na której raczej operacje plastyczne nie były wykonywane ?? puknij się w głowę i zastanów nad definicją słowa " sztuczna "

Przepraszam, czy twoja wypowiedź jest skierowana jest do mnie? Jeśli tak, to nie skomentuje :)
PS. Zdanie zaczynamy dużą literą, kończymy kropką, a przed pytajnikiem nie robimy spacji.

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

Piszę jak chce więc swoje mądrości zachowaj sobie dla siebie !

Nie skomentujesz ? bo nie masz sensownych argumentów jak widzę.

"Piszę jak chce więc swoje mądrości zachowaj sobie dla siebie ! "

Skoro swoje mądrości mam zachować dla siebie, to i ty zachowaj swoje.
Forum jest do tego, aby wyrażać swoje zdanie i mogę pisać co tylko mi się podoba, a tobie guzik do tego.

Uch, to źle widzisz :) Po prostu nie będę kłócić się z kimś, kto nawet nie umie poprawie zastosować znaków interpunkcyjnych. Wybacz.

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

Ojej nie musisz, skoro ci to tak przeszkadza księżniczko :) I fakt guzik mi do tego, ale niech i tobie będzie guzik do mojego stylu pisania w takim razie.

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

i nie wytykaj mi błędów, które robię specjalnie, jeśli sama je popełniasz... a teraz przeanalizuj swoje zdanie " Przepraszam, czy twoja wypowiedź jest skierowana jest do mnie? " nie piszę się dwa razy " jest " , no ale ty chyba powinnaś o tym wiedzieć.

Tu akurat wkradł mi się błędzik, powinno być "Przepraszam, czy twoja wypowiedź skierowana jest do mnie?".
Uu, to niedobrze, skoro robisz je specjalnie... Utrudniasz sobie życie c:

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

Uwielbiam w ten " sposób " utrudniać sobie życie i myślę że nadal będę je sobie tak komplikować :) a teraz zakończę tę bezsensowną dyskusję, z której nic nie wynika miłymi życzeniami - Wesołych Świąt :)

Pragnę tylko przypomnieć, że to nie ja zaczęłam całą tę dyskusję.
Dziękuję, nawzajem!

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

I tak nic z niej nie wynikło. A ja po prostu jestem już " uczulona " na takie tematy - " sztuczności " czy " brzydoty " danego aktora / aktorki. Staram się uzmysławiać ludziom by nie sugerowali się czyimś wyglądem a talentem. Zresztą długo by pisać. Również dziękuję za życzenia. Pozdrawiam.

W całym temacie chodziło o wygląd, a nie talent c:

użytkownik usunięty
AtramentoweSerce

Wiem, że o wygląd. Dlatego wtedy zapytałam cię czemu uważasz że jest " sztuczna "

AtramentoweSerce

nie skomentuję ale zostawię komentarz :D

RAB

Ha! Dobre :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones