Emily Deschanel

Emily Erin Deschanel

8,1
2 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Deschanel

Według mnie w "Bones" świetnie gra taką... wykształconą idiotkę :) To jest takie... hmmm...
dziwne, ale fajnie się to ogląda :)

Angela4b

Co jest w Bones idiotycznego?

Angela4b

Z "wykształconą" się zgodzę, z "idiotką" niekoniecznie. Podaj choć jeden powód dlaczego jej bohaterka jest idiotką, bo nie zauważyłam.

DagnaMara

Chodzi o to, że czasami zachowuje się delikatnie... infantylnie. Nie chodzi mi o to, że jest idiotką, ale w niektórych momentach jej zachowanie jest dość... kurde, nie wiem nawet jak to napisać... Czasami sama komplikuje sobie sprawy, patrzy Zbyt logicznie, co w naszym świecie, a raczej na tle ludzkości wyróżnia się

Angela4b

Bones ma po prostu cechy osoby z syndromem Asperger'a: nie czuje ironii, metafor, itp. Może to wyglądać niedorzecznie, ale pokazuje jakie problemy mają niektórzy ludzie (głównie zwani "ścisłowcami"). Według mnie kreacja idealnie pasuje do roli: niezbyt ogarnięta społecznie, za to super inteligentna i obeznana

MrHateItAll

ona nie jest idiotką. ja bym raczej powiedziała, że jest 'społecznie upośledzona'...

MrHateItAll

Zgadzam się w 100% z twoją wypowiedzią

MrHateItAll

Dokładnie, też ją podejrzewałam o Asperger'a. To nie ma nic wspólnego z byciem "idiotką".
A gdzieś to wyczytałeś?

Spora część humoru w "Kościach" bazuje na tym innym postrzeganiu świata przez Bones, a zwłaszcza zetknięciu tego z przyziemnością Bootha :D

Angela4b

kawałek z Wikipedii Nie wyznaje żadnej religii.Wyszła za mąż za Seelego Bootha i ma z nim dziecko Christie Angele Booth.Jest córką Maxa Keenana. Ma brata Russa Brennana. Jest osobą dość aspołeczną, izolująca się od ludzi, ma problemy z nawiązywaniem relacji z innymi.
Temat ok napisałaś ale pisząc idiotką obraziłaś wielu fanów. O powiem tak: Mówi wszystko o czym myśli ;)

Anna_95

Pisząc, że filmowa postać jest idiotką da się obrazić fanów serialu? W takim razie fani muszą być idiotami. Skoro piszesz takie coś z niezachwianą pewnością, że do takiej obrazy doszło to zakładam, że albo znasz jakiegoś obrażonego fana albo sama poczułaś się obrażona. Zapewne jesteś idiotką. Nie filmową.

androgenius

Hymm .... fanów ? Znam poczekaj a 15 :) . No cóż pisząc mi że jetem idiotką chyba też się uraziłaś/iłeś .
bo to mocne stwierdzenia na mój temat po 1 komentarzu . I tak zgadłaś zostałam urażona bo serial oglądam od 5 lat . Więc podsumowanie to nie ja jestem nie za mądra (nie pisze idiotka bo chamska nie jestem) lecz CHYBA ty jak oceniasz tak niezwykle szybko ludzi . :-) ;D

Anna_95

Skąd pomysł, że nazwanie cię idiotką wynika z jakiegokolwiek mojego emocjonalnego podejścia do temtu? Co miało mnie urazić? Napisałem ci jedynie, że tylko idiota może poczuć się urażony opinią na temat fikcyjnej postaci. Skoro czujesz się urażona opinią na temat fikcyjnej postaci i dodatkowo w jakiś pokrętny sposób wiążesz swoją urazę z czasem oglądania serialu to potwierdzasz jedynie moje przypuszczenia.
Człowiek na średnim poziomie intelektualnym nie identyfikuje się z fikcyjnymi postaciami w stopniu tak znacznie wpływającym na jego stan emocjonalny, by dało się go urazić opinią na ich temat, natomiast osoby o zauważalnych deficytach intelektualnych czynią to nad wyraz często. Człowieka średnio rozgarniętego dość trudno także urazić za pomocą internetowego komentarza.Z uwagi na fakt, że twierdzisz jakobyś znała jeszcze piętnaście osób, które czują się obrażone opinią na temat fikcyjnej postaci pozostaje mi jedynie pogratulować poziomu znajomych, który najwidoczniej bardzo ci dorównuje. Trzymajcie się razem.
Poza tym braki w interpunkcji, stawianie spacji przed kropką i zaczynanie zdania małą literą też nie działają na twoją korzyść. Napisałaś pięć zdań, z których żadne nie jest napisane poprawnie.

Teraz mam do dyspozycji już dwa komentarze, które jedynie utwierdzają mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z imbecylizmem. Tak, dość szybko oceniam ludzi na podstawie relatywnie niewielu informacji, ponieważ to dość efektywny system ich selekcji. Przychodzi mi to z łatwością, gdyż średnio rozgarnięty człowiek posiada zdolność wyciągania logicznych wniosków oraz ich ekstrapolacji i nie potrzebuje w tym celu czytać dwudziestu tysięcy słów na czyjś temat. Wystarczy mu mniej więcej pięćdziesiąt. Podzielenie ludzi na idiotów i dość rozgarniętych to jeden z pierwszych kroków ku zdrowym i owocnym relacjom międzyludzkim.

androgenius

To niestety muszę cie zawieśc.
Po 1 . Nie mam zaburzeń psychicznych .
2. Nie jestem idiotką za szybko mnie oceiłaś zbyt jednak mało miało informacji jestem osobą o dośc dużym zakresie wiedzy i oto zdziwienie jak na 12 lat . Jeżeli masz powyżej 1 lat to przepraszam za urażenie ,ale tak nie sądzie . Szkoda że nie można pisac na priv bo tylko spamujmy więc chce zakończyc tą nieprzyjemną konwersację. Dziękuje i proszę jeżeli chcesz kogoś nazwac idiotą to zachowaj to dla siebie lub zastosuj delikatniejsze słowa.Nie spamujmy a swoją ocene zostaw soję . :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones