Emily Deschanel

Emily Erin Deschanel

8,1
2 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Deschanel

Najpierw Helen Mirren (nie widziałem jej w żadnym filmie) teraz jakaś babka co grała w spider manie 2 recepcjonistkę... A takie aktorki jak chociażby Meryl Strep czy Sandra Bullock albo Jodie Foster czy też Helena Bonham Carter , Katie Winslet , Cate Blanchett... (Mogę tu wymieniać i wymieniać...) za nią :/

Lecho1523

przecież to no normalne, ze spadnie za pare dni:)
a co do Helen to znakomita aktorka, i mam nadzieje ze utrzyma sie w pierwszej 30:)
zdecydowanie Meryl zasługuje an top 1

Lecho1523

To że nie widziales zadnego filmu z Helen Mirren to jescze nie znaczy, że nie jest dobrą i znaną aktorkę. Prawdę mówiąc raczej dziwne, że nie widziałeś, a już sympatia do niej do rzecz gustu.

sonnchen

Może i jest dobrą aktorką ale gra w słabych filmach dla tego jej nie widziałem... Ja zazwyczaj słabych filmów nie oglądam no chyba że przypadkiem i nieświadomie

Lecho1523

faktycznie, Helen nie ma na swoim koncie ani jednej dobrzej roli! po co ją w ogóle wpisali do tego portalu?
Radzę przejrzeć jej filmografię i zobaczyć w jakich to ona 'słabych' filmach grała!

Lecho1523

Zgadza się z Tobą! Helen Mirren to pseudo-aktorka! Grała w samych gniotach(których całe szczęście nie oglądałeś). A Oscar i trzy nominacje(w tym jedna tegoroczna), 2 Złote Globy i 6 nominacji, nie mówiąc już o 2 Złotych Palmach i kilku Emmy tylko to potwierdzają!
Pozdrawiam znawcę,

peaceofme

Ludzie to że zagrała w niewielu filmach to nie znaczy że nie jest dobra !!
Emily to świetna aktorka ... ogólnie obydwie siostry są bardzo dobre ...
nie oceniajcie nikogo jeżeli nie widzieliście filmu lub serialu z nią.W
"Kościach" jest świetna wręcz powiem profesjonalna w "That Night" też ...
więc proszę was najpierw obejżyjcie a później oceniajcie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones