Emily Deschanel

Emily Erin Deschanel

8,1
2 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Deschanel

Kim ona jest i co robi na pierwszym miejscu !?!????!!!?!??!??!?!

Katie_Cassidy_2

ona jest Emily Deschanel i więcej nie trzeba ;P
gra w "Bones" głowną rolę
i moim skromnym zdaniem zasługuje na Top100 ;)

Katie_Cassidy_2

hmmmm... jakby Ci to wytłumaczyć?? Ta pani jest aktorką (gra w filmach/serialach). Znalazła się na 1. miejscu, ponieważ wielu użytkowników portalu filmweb.pl dawało jest wysokie oceny co zaowocowała wysokim miejscem rankingu TOP aktorek. Proste?

peaceofme

Nie prawda jest na pierwszym bo dopiero co weeszła w top aktorki... Każdy kto przekroczy 1100 głosów wchodzi w top i zaczyna od 1 miejsca... Niedługo spadnie

beeti95

O!Dzięki Betti95!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katie_Cassidy_2

zwłaszcza, że teraz wszyscy zapaleni fani aktorek, które są 'pod' Emily w rankingu, będą jej dawać 1, nawet jeśli nie widzieli żadnego filmu czy serialu z jej udziałem
to tyle

lemiracle

I taka osobą jestem własnie ja :) Uwazam, że pani która ma zaledwie 1200 glosow nie powinna być w top100 a tym bardziej zabierac pierwszego miejsca ktore nalezy sie Meryl Streep ;) Totalne nieporozumienie, nawet nie wiem kim ta Emily jest ;d Powiem szczerze, nie dam za wygraną i w ciagu najblizszych tygodni Meryl znow bedzie górowala na szczycie bo WLASNIE TAM! jest jej miejsce :)

Pozdrawiam fanow Meryl.. glosujcie : )

hugx_cyber

Boże, ty czytać nie umiesz... Osoba nad Tobą napisała, że tak jest z
każdym, komu udało się dostać do rankingu - zdeczka to głupie, wiem.
Jak nie dasz za wygraną? Pytam z czystej ciekawości. Będziesz robić
multikonto, by oceniać ją na 1 czy zrobisz nagonkę na forum?

Katie_Cassidy_2

Emily Deschanel wogle nie powinna byc w top aktorkach moze gdziesz na 1000 albo nie wiem

zagrala jedna gluwna role i to w bardzo slabym serialu bones

jak to moze wystarczyc na 1 miejsce :/

smieszne

AdamWeedy

oczywiście, moim zdaniem jest wiele o niebo lepszych aktorek z bogatszą filmografią
ale czemu tak się przejmujecie, że jest na pierwszym miejscu?:) zaraz pewno i tak spadnie...
i powiem tak- według mnie jest dobrą aktorką, jednak na ocenę 10 ode mnie nie zasługuję, ale na 1 czy 2 też nie
ale oczywiście, każdy ma swoje zdanie, swoich idoli itp
Pozdrawiam:) (zarówno tych oceniających według 'sumienia', jak i tych, którzy chcą tylko, żeby spadła)

lemiracle

Nie bardzo rozumiem, dlaczego aktorka, która wchodzi do top 100 zaczyna od pierwszego miejsca. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

sonnchen

Ja też się zastanawiam!!!Wchodzi do Top100 ok.Ale od razu na 1 miejsce!!!!

Katie_Cassidy_2

no i co wam przeszkadza to, że przed kilka dni sobie pobędzie na tym pierwszym miejscu;)?

lemiracle

proźba dla tych którzy jej w żadnym filmie/serialu nie widzieli
nie udzielajcie się...
jak ktoś zna ją z jakieś roli i mu się nie spodobała ok...
ale jak nie to oceniajcie tych co znacie ;)

ArabRab

Taki mają po prostu program na filmwebie, że wpadanie do rankingu zaczyna
się od pierwszego miejsca.
Sero, popieram - Emily bardziej straci przez to, jak na filmwebie działają
rankingi, bo są osoby, które same chcą wymierzać sprawiedliwość.

Katie_Cassidy_2

Niby kto powiedział, że po przekroczeniu 1000 głosów ląduje się od razu na 1 miejscu? Wszystko zależy od średniej głosów (pod rankingiem jest wyjaśnione jak jest ona liczona). Czyli według Was nawet jak ktoś będzie miał same "1" to wskoczy na 1 miejsce po przekroczeniu 1000 głosów? Pomyślcie trochę! Przykład: Karl Urban zadebiutował dzisiaj na 17 miejscu ze średnią 8,60

peaceofme

to chyba oczywicte ;)przynajmniej dla mnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones