Emilio Estevez

7,5
3 698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilio Estevez

ale coś takiego można by żec też o Michaelu J. Fox'ie

wsz

Dobrze powiedziane - takich trzech wariatów na ekranie :) ale miło i przyjemnie się ogląda filmy z tymi aktorami

Axel

Chyba o Charlim Sheenie można powiedzieć, że z daleka widać, że to Esteves... Bo przecież to Charlie Sheen zmienił nazwisko z Esteves na Sheen. Emilio ma nazwisko takie jak ojciec i reszta rodziny poza Charlim. Pozdrawiam

Mart_Mumin

Raczej nie takie jak ojciec, który też przemianował się na Sheena.

Migotka

heh zawsze myliłem Esteveza z Sheenem, a teraz wchodze i taka niespodzianka że to bracia :)

użytkownik usunięty
Fredek_2

Ja też byłem zaskoczony jak parę lat temu dowiedziałem się, że są braćmi, bo żadnego podobieństwa w nich nie widzę ;-)

Emilio Estevez, Charlie Sheen, Ramon Estevez, Renee Estevez, Martin Sheen :P

Axel

łoooo kuuurrrrde!
dopiero teraz czytajac opis sie dowiedzialem ze jest synem Martina i bratem Charliego...

ogladalem wiekszosc jego filmow, tak jak i jego ojca i brata ale nigdy jakos nie trafilem na te informacje :P

w kazdym razie, dziekuje mu za film Bobby

pozdrawiam Was

ugabuga

A to jest ich wujcio: http://www.filmweb.pl/person/Joe+Estevez-71877

Redrum

WOW, ten wujcio to ma dopiero niezłą filmografię. Choć nie widziałem żadnego z nich i sądząc po ocenach, to raczej nic nie straciłem :)
ugabuga - Ja też nie miałem pojęcia że Emilio to brat Charliego i syn Martina, choć właśnie często go myliłem z bratem. Spoko aktor. Mój ulubiony jego film to "Wewnętrzna wojna".

wsz

Wszyscy nazywają się Estevez, ale Martin przyjął jako pseudonim artystyczny nazwisko panieńskie swojej matki - Sheen, a niebawem w jego ślady poszedł syn Carlos - gdy zaczął grać w filmach zaczął podpisywać się jako Charlie Sheen.

magdalena_aob

heh a ja wyczytałem gdzieś, że Martin przyjął pseudonim artystyczny na cześć pisarza i publicysty biskupa Fultona J. Sheena.... i bądź mądry:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones