Emil Karewicz

Emilian Alojzy Karewicz

8,3
19 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emil Karewicz

Świetnie Pan dziś wystąpił u ,,Szymona'' razem z ,,Klossem''. Aż łezka się w oku kręci - rola Brunnera wprost niezapomnina !!!!!!!!!

vasco28

szkoda tylko ze to co sie dzialo u szymona jest tak odlegle od emila ze chyba biedak nie za bardzo wiedzial co sie dzieje,szkoda ze nastaly takie czasy ze zamiast stawiki czy alternatyw (ktore na szczescie puszcza teraz tvp1) leca takie programy dla gimnazjalistow jak szymon majewski na zywo..

vasco28

też oglądałam Szymona i strasznie było mi żal Pana Emila,bo widziałam,że nie mógł się tam odnaleźć,ale nie ma co ukrywać,że wiek robi swoje,czytałam gdzieś,że Pan Emil ma problemy ze słuchem właśnie,ale za to wzrok jak widać ma doskonały,jak na swoje lata.Wszak 89 lat to przepiękny wiek! 150 lat Panie Emilu,bo do 100 już Panu niedaleko!

jag0da

Zgadzam się w pełni, twórcy programu trochę zawalili, szkoda mi było pana Emila. :c Z drugiej strony, jak przypomnieli o jego urodzinach...to było naprawdę miłe, piękne, wzruszyłam się razem z nim. c:
Przebiję stawkę! Powiem - Dwieście lat,Panie Emilu! http://blackscaled.deviantart.com/art/Brunner-kobiety-i-spiew-290124623

vasco28

Byłem kiedyś wielkim fanem Majewskiego, jeszcze w czasach jak leciało "Mamy Cię" i "Szymon Majewski Show" ale ten jego najnowszy program to totalna kompromitacja, żenada po prostu. Gości miał doskonałych, ale sam w żaden ciekawy sposób nie potrafił poprowadzić rozmowy.Czy on chciał być zabawny jak zapytał Pana Karewicza czy ma facebooka? On raczej zakpił z niego tym tekstem, przecież wiadomo że starszy człowiek ma prawo nie znać się na internecie.

MateuszS2010

A ja powiem tak - zgadzam się z Panem w pełni co do programu, ale przy okazji taką ciekawostkę podam, że mimo tego, że konta na Facebooku pan Emil nie ma (...sama nie jestem od niego gorsza pod tym względem), ale na Internecie, komputerze się zna i też z niego korzysta.

vasco28

Kłaniam się Panie Emilu.
Chcę Panu gorąco podziękować i zarazem pogratulować Panu za grę oraz stworzenie kilku pamiętnych ról, dzięki którym oglądanie tych filmów to niezapomniane chwile. Myślę, że podobnie jak filmów z Jamesem Bondem nakręcono wiele, również Stawki można byłoby nakręcić o wiele, wiele więcej.
Mam 25 lat mieszkam na Mazowszu i zawsze z przyjemnością powracam do tych odcinków Klossa, gdzie Pan gra. Pamiętam Pana naturalnie również z Kanału, Krzyżaków, Bazy ludzi umarłych i paru innych filmów. Dziękuje jeszcze raz i Życzę Dużo zdrowia i Pomyślności na co dzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones