Elyse Levesque

Elyse Marie Levesque

6,4
1 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elyse Levesque

Pojawiała się epizodycznie ,zaledwie w kilku scenach,jej pełne oblicze można 'podziwiać' w 14
odcinku.

użytkownik usunięty
nitishia

Jakich kilku scenach? Pod koniec jest praktycznie co odcinek dość ważną postacią drugoplanową.

pisałam ten post zanim pojawiły się późniejsze odcinki (data)

użytkownik usunięty
nitishia

Faktycznie. ;-) W każdym razie, bardzo przyjemnie się jej grę aktorską i urodę ogląda na ekranie!

kiedy pojawiła się po raz pierwszy, trzymałam kciuki by pojawiała się ponownie. Po pewnym czasie jej rola była nie co męcząca- nie chodziło o nią lecz o postać mogli o wiele bardziej ją rozbudować. Początek był niemal wyśmienity,naprawdę ogromny potencjał,a potem zrobili z niej kolejną czarownicę z wyższym stopniem i do tego romansującą z Klausem .kilka odcinków przed finałem wiadome było,że zginie i to był jeden z najbardziej rozczarowujących zdarzeń.

użytkownik usunięty
nitishia

Czy aby na pewno taka nierozbudowana postać? Wyraźnie było widać jej niechęć względem zabicia dziecka i ewidentnie została do tego zmuszona. Mnie ten wątek ciekawił!

Pod tym względem nie było najgorzej,ale ogółem moim zdaniem mogli wiele sytuacji bd rozbudować, myslałam że pokażą też więcej jej zycia zanim poznała Rebekę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones