Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

Ma drugą córkę - Sienna May, która przyszła na świat w sierpniu 2014 r. z pomocą surogatki.

Karesia

Ach, więc teraz rozumiem. Pierwsza córka jest urodzona przez nią samą, tak? A druga przez surogatkę?

JustFurious

nie, obydwie przez surogatkę:
http://www.pudelek.pl/artykul/71932/7_gwiazd_ktore_skorzystaly_z_surogatek_s/fot o_9#s9
"To niesamowity sposób na życie, przekazać dar donoszenia czyjegoś dziecka, za co jestem na zawsze wdzięczna - wyznaje. Czuję się pobłogosławiona i wdzięczna dla tej, która pozostanie anonimowa. Byłam tam z nią, kiedy została zapłodniona i trzymałyśmy się za ręce. Patrzyłam przez mikroskop i zobaczyłam embrion, zobaczyłam dziecko. A oni wsadzili je w przyrząd i zapłodnili ją. A wtedy trzymałyśmy się za dłonie i modliłyśmy, rozmawiałyśmy z Bogiem. Powiedziała, że spróbuje nam pomóc, i teraz mamy cudowną córeczkę."

Strasznie się zdziwiłam, bo myślałam że od 4 sezonu stała się taka pulchna na twarzy przez ciążę, a potem jej tak zostało. Ale strasznie słodka ta starsza córka, fajne afro ma :)

lubudubu

Portal pudelek podał błędną informacje... jak to już nie raz bywało.....Elen urodziła sama 15 września 2009 córkę Stellę Lunę, tydzień temu pokazała na Instagramie zdjęcie swojego męża wraz z "Sienna May Ivery" małą dziewczynką którą jak można się spodziewać urodziła surogatka ;) także jest mamą dwójki dziewczynek w tym jedną urodziła sama ;)

lubudubu

Nie sądzę. Popatrz na zdjęcia w internecie. Myślisz, że chadzałaby ze sztucznym brzuchem po mieście?

JustFurious

nie, nie myślę. po prostu przed zobaczeniem komentarza akurat przeczytałam ten artykuł, a że nie jest to dla mnie specjalnie ważna kwestia, nie sprawdziłam w innych źródłach i odpowiedziałam.

użytkownik usunięty
Karesia

Zdziwiłam się trochę, jak się dowiedziałam, ale skoro tak chcieli, to nic, tylko pogratulować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones