Elizabeth Lail

Elizabeth Dean Lail

7,5
4 613 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Lail

momentami bardzo, baardzo przypomina mi Evan Rachel Wood ;)

przywi

A mnie Emily VanCamp

adziaaa81

dokladnie tak, zwlaszcza w Revenge

przywi

A mi Naomi Watts

Crespia_fw

Dokładnie. Bardzo podobna do Naomi :-)

przywi

Tak, mi też :-)

przywi

Mnie bardzo przypomina Lili Reinhart (Betty z Riverdale). W niektórych kadrach sa niemal identyczne. Ciekawe czy to zbieg okoliczności, ze obie graja rownież jedne z głównych postaci? Przypomnę, ze twórcy obu seriali sa ci sami hehe

przywi

Mnie Anne Dudek.

użytkownik usunięty
przywi

Przez kilkanaście minut pierwszego odcinka byłam przekonana, że to Evan Rachel Wood. Potem założyłam okulary i w sumie - nadal tak myślałam...

użytkownik usunięty

* serialu "You"

przywi

Mnie Katie Stevens (Karma z Faking It) w niektórych momentach xd

przywi

Miałam to samo, na początku Dolores z Westworld ^^, a po chwili Emily z Revenge :) A tu psikus.

przywi

Przypomina Eve Hewson z Robin Hood 2018.

przywi

Gdy zobaczyłam ją w filmie „Countdown” to pomyślałam o Amber Heard, również o E.R.Wood. Bardzo podobna do tych aktorek

Monica_7

Ale bardziej do Evan, bo Amber ma zielone oczy i jest moim zdaniem ładniejsza ale to tak na marginesie bo obie są b.ładne i podobne do Elizabeth

przywi

Chloe Grace Moretz... brwi, oczy i ogólnie mimika...

przywi

W Countdown myślałem przez cały film że to Evan Rachel Wood aż do napisów końcowych .

przywi

mi też, na początku byłam pewna , ze to E.R. Wood dopiero jak sprawdziłam obsadę to okazało się że się mylę :)

przywi

A dla mnie to Jennifer Lawrence

przywi

Młoda Brooke Shields, Kopia wręcz.

przywi

A mi przypomina ALEXANDRe BRECKENRIDGE i Megan Boone :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones