Eliza TaylorI

Eliza Jane Taylor-Cotter

7,8
5 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eliza Taylor

Ta aktorka pasuje mi idealnie do postaci Annabeth, 100 razy bardziej niż ta Alexandra Daddario która gra w filmowej adaptacji. Ktoś tu uważa jak ja? ;)

agenais

Na pewno pasuje dużo bardziej niż Alexandra, ale nadal mam wrażenie, że ma w wyglądzie zbyt mało takiej... jakiejś subtelności? Sama nie wiem co mam na myśli, ale czegoś jej brakuje :p

agenais

Daddario poprawnie wywiązała się z roli Annabeth... Eliza natomiast zrobiłaby to dobrze. Nie zgodzę się, że brak jej subtelności... Kiedy trzeba ją ma, a kiedy nie, jest twardym charakterem i to jest piękne. Poza tym Annabeth to jest właśnie twardy, nieugięty charakter

agenais

Obie są za stare.Nie zapominajmy,że Percy i Annabeth mieli po 12 lat w pierwszej części. Logan wygląda na 16 i mógłby zagrać starszego Percy'ego. I nie wmawiajcie mi,że tak to już jest w amerykańskich filmach czy serialach,że postacie zazwyczaj są postarzane.Może pora to zmienić? PJ to nie Gra o Tron,te role mogą odtwarzać aktorzy,którzy są w zbliżonym wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones