Elisabeth Duda

7,6
309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elisabeth Duda

Elizabeth Duda

użytkownik usunięty

Ja ją kojarze głównie z Europa da sie lubić, dopiero później dowiedziałem się, że jest aktorką, podobno teraz będzie miała grać w filmie o śmierci Ernesta Hemingwaya. Jej rola to Dolores i będzie grała razem z Kurtem Russelem.

wlasnie w tym programie mowila ze jest aktorka

kashaa_opole

Aktorka z wykształcenia, ale konto ma wyjątkowo mizerne. Słuchając jej w radio odniosłem wrażenie że jest zadufana w sobie jakby była co najmniej gwiazdą, a dorobek ma chyba mniejszy niż bracia Mroczek.

mihaln

Tylko , że ona jest większą aktorką niż Mroczkowie. Bo ona ma wykształcenie aktorskie zdobyte w łódzkiej filmówce i zresztą umie grać. W przeciwieństwie do Mroczków czy innych Cichopków, którzy są pseudoaktorami- ani nie mają wykształcenia, a i też ich rolę zazwyczaj ograniczają się do seriali (bo w serialach zatrudniają ludzi, którzy grają jak kłody), a nawet jak grają gdzieś filmie to tylko dlatego że są znani.
To, że ktoś grał więcej nie znaczy że jest lepszym aktorem.

to coś jej chyba z tym filmem nie wyszło... w każdym bądź razie, zagrała Marię Skłodowską-Curie w nowo powstałym filmie ("Śladami Marii Skłodowskiej-Curie"). Wczoraj był pokaz premierowy - gniot, jakich mało, a ona sama zagrała może ze cztery krótkie dialogi z mocnym francuskim akcentem i absolutnym brakiem talentu.

MissScary

Ma audycję w Radiu dla Ciebie ( każdy poniedziałek 19.00 - 20.00) muza tylko po francusku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Elisabeth Duda słucha heavy metalu/rocka/hardcore...... i ciężkiej muzy po francusku......bosko .Poznałem osobiście bardzo ładna kobieta z długimi włosami i bardzo sympatyczna. O filmie wiem gdzie film można zobaczyć ,bo bym chciał................

Nie wiem czemu, ale strasznie irytowała mnie w "Europie...", może jakoś nie podobał mi się jej sposób bycia. Szkoda że nie ma już tego programu.

Tym niemniej uważam ją za piękną, wyjątkowo atrakcyjną kobietę.

michal_61

Mnie też irytowała.Chociaż nie brzydka jest

Jestem w szoku, nie pomyślałbym. Trafilłem na nią przypadkiem szukając prezydenta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones