Eli Roth

Eli Raphael Roth

7,3
5 988 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eli Roth

czy osoba której lezy na sercu los ofiar holocaustu zdecydowałaby sie załozyc koszulke z takim napisem,śmiem wątpić,Eli roth ma w głębokim poważaniu holacaust i antysemityzm,jest za bardzo skupiony na swojej autompromocji,brak jakiegokolwiek szacunku dla ofiar holocaustu!!!!

radzia

przecież 'cannibal holocaust', to jeden z najsłynniejszych filmow gore w historii. Pewnie między innymi nim inspirował się przy kręceniu hostelów, węc ma tę koszulkę z czystej sympatii do filmu, bez ideologii. To tylko zwykły tytuł...

użytkownik usunięty
radzia

Rozwaliło mnie to:) hehehe Dziewczyno, najpierw upewnij się czy Twoje oskarżenia są sensowne, a potem obrażaj ludzi.

termin holocaust zydzi zarezerwowali dla siebie,ten t-shirt to oczywista prowaokacja,film oogladałam ,no cóz w wielkim skrócie to gówno.ale ciezko bedzie mi podjac polemike z człowiekiem o pseudonimie buffy dla którego wild things 2 to szczytowe osiagniecie kinematografi zasługujacy na 10:))

użytkownik usunięty
radzia

Właśnie to mnie wkurza w ludziach Twojego pokroju - nie mając argumentów odwołujecie się do ocen filmów. Otóż, dziwczynko są różne gusta, więc nie będę się tłumaczyć ze swoich ocen. A co do koszulki Rotha to zwyczajnie się ośmieszyłaś, bo on złożył hołd najlepszemu filmowi z nurtu kanibalistycznego tą koszulką. I co z tego, że film Ci się nie podoba? To wcale nie zmienia faktu, że jest kultowy, a Ty mylisz pojęcia, bo wpierasz Rothowi antysemityzm po koszulce z tytułem horroru. To żałosne, tym bardziej, że próbując wyjść na mądrzejszą niż jesteś głosisz tu jakieś wyssane z palca teorie o prowokacji. Wiele osób nosi takie koszulki na znak hołdu złożonego filmowi - antysemityzm nie ma tu nic do rzeczy, zrozum to i miej trochę odwagi, żeby przyznać się do błędu, bo oskarżyłaś faceta opierając się na jakiś Twoich wydumanych pierdołach.

radzia

@"termin holocaust zydzi zarezerwowali dla siebie"
Żydzi nie używają tego określenia, jest ono według nich niewłaściwe, ze względu na swoje hebrajeskie znaczenie.

Kamion

Od kiedy "holocaust" to słowo hebrajskie?

radzia

Sam bym chętnie kupił taką koszulkę, gdybym ją znalazł gdzieś na polskiej aukcji tylko i wyłącznie z sympatii do tego filmu.

użytkownik usunięty
lukimodrzew

Ja też.

i ja

Caravan_Girl

radzia zrobila z siebie dyletantke i idiotke, coz bywa.
Zasmialam sie czytajac jej pierwszy post, czytajac drugi sie usmialam, a to sie ceni !

radzia

Ale miałam ubaw z tego posta :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones