Eduardo Verástegui

José Eduardo Verástegui Córdoba

7,7
717 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eduardo Verástegui

Ślubował czystość, chodzi codziennie na Mszę Św., odmawia różaniec, ma poczucie misji, krótko mówiąc- odnalazł sens życia.
Oby więcej takich!

spiwi

Wyszalał się to mu się znudziło :P

paulina152

Raczej - oby najmniej takich.

paw_2

Oby najmniej takich, którzy odnaleźli sens życia ?

W ogóle po co ja dyskutuję z internetowym pajacem.

paw_2

Zamilcz, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia.

The_Wild_Warrior

Sam zamilcz, pacanie. Katoterror - tego zapewne byś chciał, niedoczekanie.

paw_2

Obrażanie? Wyzywanie? Brak argumentów? Agresja? Fuuuj, zaleciało lewactwem...

The_Wild_Warrior

PS: Widać, jaki z ciebie ignorant i cham. Zapewne nawet nie wiesz, że w awatarze masz "katoterrorystę" (tak, Andy Garcia to katolik, "zacofany", "ograniczony", "katol"-"ciemnogrodzianin"), który zagrał w "Cristiadzie", filmie, w którym tak w ogóle zagrali sami katolicy. :-)

Ból dupy za: 3... 2... 1... :D

The_Wild_Warrior

A ból dupy to raczej twoja przypadłość. Zwłaszcza że coraz więcej Polaków uodparnia się na brednie panów w sukienkach.

The_Wild_Warrior

Raczej zdrowy rozsądek przeciw prawactwu. Żegnam.

paw_2

Najbardziej prześladowaną grupą religiną są chrześcianie co roku za wiarę w Chrystusa ginie ok. 170000 chrześcijan a dalsze ok 200000 jest krwawo prześladowanych, więc nie gadaj bredni o jakimś katoterrorze

maciekd_filmweb

Chodziło mi raczej o Polskę.

paw_2

Gdzie w Polsce widzisz katoterror?

maciekd_filmweb

Nie terror w sensie że za nie chodzenie do kościoła grozi śmierć albo więzienie. Bardziej chodzi o taką duszną atmosferę, próby przekuwania prawa kanonicznego na państwowe.

The_Wild_Warrior

Dlaczego ktoś ma milczeć - tylko dlatego że Tobie nie podoba się to co ma do powiedzenia ????

breton1

Masz sklerozę, niedowidzisz, czy może masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Przecież napisałem, dlaczego powinien zamilczeć.

The_Wild_Warrior

Może mam sklerozę i niedowidzę (co Ci do tego), ale uważam że to Ty nie masz nic mądrego do powiedzenia - więc może ZAMILCZ.

spiwi

Biorąc pod uwagę rozwiązły styl życia jaki panuje w świecie artystów, to jest to bardzo ciekawa i inspirująca postać. Jestem ciekaw jak będzie wyglądała teraz jego twórczość, gdyż myślę, że jest wstanie stworzyć jakieś wybitne dzieło.

spiwi

zgadzam sie :) takioch ludzi brakuje :)

użytkownik usunięty
spiwi

Łee tam, lepsze by były medytacje. Z religii nigdy nie wynika nic dobrego.

Mam szczerą nadzieję, że to była tania prowokacja.
Ja gościa kojarzę wyłącznie z "Jan Paweł II: Szukałem was", gdzie się wypowiadał.

Modlitwa to też jest forma medytacji. A religia sama w sobie jest dobra, tylko ludzie wykorzystują ją do złych celów... Ja szanuję ludzi którzy żyją w miłości i w zgodzie z Ewangelią i ten człowiek chyba jest takim.

Fakt.

spiwi

zbyt często mylimy dwa pojęcia - religię i wiarę. Można być bardzo religijnym, a nie być wcale wierzącym, do takich nie raz zwracał się Chrystus:
"Obłudnicy, dobrze powiedział o was prorok Izajasz: Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. Ale czci mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi."
(Mt 15,9)
Eduardo znalazł swoją perłę, swój skarb ukryty w polu. Jego życie nigdy z pewnością nie było piękniejsze i nigdy nie był bardziej gotowy do tworzenia wybitnych dzieł :)

kuda84

Jezus Chrystus to mistyfikacja, nigdy nie istniał.

tomek__

Jakieś argumenty?

spiwi

Niewiarygodne, nie wiedziałam o tym.

gwen1976

Zainteresowanych odsyłam do artykułu o tym panu: http://www.zywawiara.pl/artykuly/art-509.html :)

ElenaRox

coś w temacie - Eduardo Verastegui - to zmieniło moje życie https://www.youtube.com/watch?v=PRCLorkTkoQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones