Ed Westwick

Edward Westwick

8,7
5 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Westwick

Bo wydaje mi się, że on mierzył trochę wyżej, niż bycie gwiazdą serialu dla nastolatek, które
masowo się w nim kochają. W pilocie Plotkary Chuck jest w pełni złym charakterem i ta rola
wydawała się być naprawdę ciekawa, ale później to, co się stało z jego postacią to kpina.
Zrobili z niego jakiegoś pseudo-romantyka, który nie ma nic do zaoferowania oprócz
lśniących włosów i wymyślnych garniaków. Ten serial z jednej strony uczynił go
popularnym, co teoretycznie może otworzyć aktorowi więcej dróg, ale moim zdaniem
strasznie trudno będzie mu wyjść z tej szuflady, w której siedzi. Ale życzę mu jak najlepiej.
Rola w "J. Edgarze" Eastwooda jest może pierwszym krokiem do pokazania się z innej
strony.

a_ndra

Ja akurat ubóstwiam jego role w GG. Seriale maja to do siebie ze zawsze jest grono pseudofanek, ale to nie znaczy ze trzeba wszystko zrzucać na margines;)
Według mnie Ed ma taki sam potencjał jak Tom Sturridge, tyle ze ich życie zawodowe toczy sie inaczej. Także życzę mu jak najlepiej, i Twój komentarz zainteresował mnie na tyle ze w końcu obejrzę "J.Edgar" - od dawna sie zabieram za ten film...

a_ndra

Zastanawiam się właśnie gdzie on będzie dalej grał. Weszłam na jego profil i widzę, że to samo co rok temu- tylko Romeo i Julia. Czyżby brak kolejnych propozycji? A może on chce poświęcić się zespołowi, w którym gra? Jako Chuck był super, ale był moment, że z tej roli już nie dało się więcej wycisnąć i z tym chrypieniem był po prostu swoją karykaturą. Ostatni sezon był tragiczny pod każdym względem, oglądałam tylko dlatego, bo wiedziałam, że będzie ostatni i chciałam zobaczyć jak rozwiążą wątki. Chciałabym żeby on gdzieś dalej pograł, żeby nie został tylko Chuckiem Bassem. Henry Cavill siedział w serialu 4 sezony, grał bardzo charakterystyczną postać, a radzi sobie świetnie (ku mojej wielkiej radości). Może Ed nie ma predyspozycji do grania superbohaterów, ale coś dla niego na pewno by się znalazło.

a_ndra

Możesz mieć racje ale ja i tak kocham chucka bassa ;)

a_ndra

mrar jako początkowy chuck bass był rzeczywiście genialny.Ojej.Chyba jestem jego pseudofanką nienastolatką.smutek.a tak na poważnie- z pewnością każdy początkujący aktor chce czegoś więcej niż tylko granie w serialu.Ale w większości przypadków niestety poza tymi marzeniami by grać w dobrych filmach nie ma nic więcej.. Nie każdy może być jak Johnny Deep czy Jim Sturgess.Ale Ed jest i tak słodki.ma fajny wzrok i w sumie nie jest taki stary więc może akurat jakaś szansa życiowa mu się trafi poza grą w GG (chociaż w chalet girl też był w porządku) .a tak btw.- lubie patrzeć gdy on sie na kogoś patrzyi jeszcze do tego mówi..Takie dwa w jednym :D ma wtedy miły wyraz twarzy i dziwnie oczami robi :D

a_ndra

mam nadzieję, że jego kariera potoczy się w kierunku ambitnego kina, ma do tego predyspozycje, uwielbiam go w Plotkarze, ale zdecydowanie wolę mrocznego Chucka ostatni sezon to była jakaś kpina
http://gabbiemarie.blogspot.com/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones