Ed Westwick

Edward Westwick

8,7
5 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Westwick

Gdyby powstała Polska wersja ''Plotkary'' moim zdaniem Chucka Bassa powinien zagrać
Mariusz Ostrowski. Ostatnio widziałam go w powtórce ''Rancza'' i jestem pod wrażeniem. Byłby idealny do takiej roli, wystarczy trochę zmienić fryzurę, nałożyć mu garnitur i muchę i mamy polskiego Bassa. A wy co o tym sądzicie, macie jakieś pomysły na resztę polskiej obsady ''Plotkary'' ? ;)

strawberry123

nie mam bladego pojecia kto to Mariusz Ostrowski ale blagam Cie! nie podsuwaj nikomu takich pomyslow! z Plotkara jak z Friends - nie do podrobienia i nie wyobrazam sobie polskich wersji!!

rachel20

zgadzam się. nie znam lepszej kopii od oryginału. nie wiem skąd w polsce taki zwyczaj, że podrabiają oryginalne seriale. po co to komu? żeby jeszcze nam do dobrze wychodziło :P na szczęście polską tv oglądam rzadko

strawberry123

Nie wiem kompletnie co to za gostek, ale obejrzałam kilka zdjęć przedstawiających go i kompletnie nie widzę w nim charakterku Chucka. Jeśli chodzi o inną polską propozycję, to uważam, że najlepszym wyborem byłby Mariusz Zaniewski... Budzi podobne emocje i jest przystojny. Może jest trochę starszy, ale odpowiednia charakteryzacja i wyglądają tak samo...

Mrrrau1

Faktycznie budzi podobne emocje ale jest za stary ... Nie wiem czemu ale Chucka mi przypomina Mikołaj Roznerski.

użytkownik usunięty
aga553

mam tak samo ;) z Mikołajem

dokładnie- Mikołaj :D

strawberry123

jasne, 34 latek w roli 17 latka, czemu nie, dobra charakteryzacja, i nawet Olbrychski sie nada

strawberry123

Jerzy Stuhr albo Maciek z Klanu

accadacca

HAHAHAHAHA dobre dobre <3

strawberry123

Mikołaj Roznerski. Ten z M jak miłość co gra Marcina haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones