Ed Westwick

Edward Westwick

8,7
5 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Westwick

Ed jako Chuck jest niesamowity. W ogóle postać C. jest fascynująca i intrygująca zarazem. Ten chłopak prywatnie wcale nie jest taki porywający, a jednak potrafi wcielić się w tak przekonujący sposób w uwodziciela, faceta któremu żadna kobieta sie nie oprze. Do tego robi to w tak niesamowicie zmysłowy sposób...

PurpleAngel

całkowicie się zgadzam! jest w nim coś takiego przyciągającego :)

PurpleAngel

kiedy zaczełam oglądac plotkare zastanawiałam sie czym tak na prawde jarają sie te wszystkie dziewczyny ( mam na mysli Chucka). Teraz jestem w połowie 4 sezonu i w sumie nie dziwie sie, że jest to chyba najpopularniejsza postac "plotkary". Jak w 1 sezonie go nie trawiłam (taki mały gnojek babiarz) tak teraz nie wyobrażam sobie serialu bez niego (+ Blair.)
A nawet sniła mi się dziś randka z nim :D

Naavia

Mi się raz śniło jak się namiętnie przytulaliśmy :) Widzę, że nie jestem jedyna :D

PurpleAngel

Jako Chuck bass w ogóle mi się nie podobał, nawet uważałam,ze jest okropny. Ale w "S. Darko" wyglądał zarąbiście, miał cudowne włosy. nie mogłam się na niego napatrzeć

PurpleAngel

Dokładnie, w roli Chucka jest na prawdę tak intrygujący i zmysłowy, a w połączeniu z postacią Blair.. No po prostu cudownie ; ) !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones