Ed Westwick

Edward Westwick

8,7
5 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Westwick

Nigdy, przenigdy nie myślałam, ze serial Gossip Girl dostarczy mi tyle emocji w ciągu niecałych dwóch minut. Nigdy nie miałam nawet najśmielszych oczekiwań tego typu w stronę jakiegokolwiek serialu. Nikt nigdy nie wymyślił tego lepiej, niż scenarzyści Gossip Girl. Wątek Blair Waldorf i Chucka Bassa, w wykonaniu Leighton Meester i Eda Westwicka można by było z powodzeniem przenieść na duży ekran i otrzymać najpiękniejsze love story wszech czasów. Może moje serce nie jest z kamienia, jak serce DR DEMBOL, zdarzyło mi się płakać na Flubberze i na reklamach ekologicznych samochodów, ale dawno moje łzy nie były tak rzewne i tak szczere. Moment, w którym Blair podbiega do limuzyny i wyznaje miłość, którą Chuck Bass oczywiście odtrąca jest piękny, aż brak mi słów...

Jakie wasze zdanie jest na ten temat??

pannaannowata

Czy to nie przypadkiem nius z www.celebrudy.blogspot.com? ;)

Dzasmin

buahahahaha- dobre... Ale rzeczywiście Ed Westwick świetnie gra rolę Chacka Bassa a wątek jego i Blair jest najlepszy z całego serialu:)

Dzasmin

dokładnie :D

pannaannowata

Chuck i Blair na duzym ekranie... to by bylo cos.
Tym serialem zainteresowalam sie glownie przez ich historie..
Jest piekna.
Chuck Bass <3

pannaannowata

Historia Chucka i Blair jest rzeczywiście piękna, to dla ich wątku oglądam Plotkarę. Chuck to sexowny badboy, Ed Westwick naprawdę ma talent aktorski, o Leighton nie wpominając!!! Za każdym razem jak się odtrącali nawzajem to kręciła mi się łezka w oku, no ale w końcu się doczekałam od Chucka tych magicznych trzech słów... Piękne love story! Słyszałam też że są oni razem poza planem, nie wiem na ile to prawda i czy to aktualne, ale chętnie pokibicuję takiej pięknej parze!

vilandra_4

Wątek ich miłości jest najlepszy z całego serialu. Mi najbardziej podobała się scena w 13 odcinku 2 sezonu jak Chuck przyszedł do pokoju Blair i tak na nią spojrzał. To był genialny moment! Uwielbiam go.

vilandra_4

w vanity fair chyba wyczytałam, że cała obsada to jedna wielka paczka kumpli. Serena i Dan w rzeczywistości sa parą, Chuck i Nate sa przyjaciółmi i mieszkaja razem a Blair i Chuck sa parą. Wszyscy znaja sie od lat i świetnie dogadują. nie wiem, czy to prawda, ale jesli chodzi o gazety, to vanity fair od plotek raczej stroni.

essi_deven

Niestety, sama bym chciała żeby Ed w rzeczywistości był z Leighton (jeśli już nie może być ze mną ;P), ale spotyka się z Jessica Szohr, serialową Vanessą. http://justjared.buzznet.com/2009/03/18/ed-westwick-jessica-szohr-kissing-costar s/

kejti_3

W życiu Serena jest z Danem, Chuck z Vanessą a Blair jest z serialowym Carterem Baizenem.
;]

essi_deven

jaak fajnie <3 ja za bardzo utożsamiam bohaterów z aktorami :P

pannaannowata

ich wątek zaczyna sie w 7 odcinku 1 serii o ile sie nie myle i jestem nim zafascynowana

agilarczyk_2

to moja ulubiona para dlatego tez trzeci sezon jest moim ulubionym

pannaannowata

ooooch tak! tak! jesteś wspaniałomyślna! byłby to mój ulubiony film miłosny ale najlepszy moment to jak chciała usłyszeć Blair od Chucka te słowa i nie mógł ich wypowiedzieć i odjechała z tym księciem czy kim on tam był .. pękło mi serce.. wspaniały moment <3

air_walker

Ed już się nie spotyka z Jessicą Shohr (Vanessa), a Leighton nie spotyka się juz z Sebastianem Stanem (Carter)

pannaannowata

Jest to najlepsza para nie tylko z gossip girl, ale z więlu oglądanych przeze mnie seriali. Są pary ulubione, owszem, ale ta jest chyba najlepsza. Gdybym usłyszała tylko, że są na dużym ekranie pobiegłabym do kina i chyba chodziła na każdy seans. Blair i Chuck są niesamowici, zaskakują z każdą minutą, trzymają w napięciu, wywołują łzy i śmiech, są po prostu NIESAMOWICI. Blair jest w końcu pierwszą kobietą przed którą Chuck otworzył swoje serce, a moment w którym to zrobił był niesamowity. Nie mam słów żeby to opisać.
Wątek Sereny z Natem jest najgorszym możliwym pomysłem w tym serialu, jeśli już mówimy o parach. Oni są po prostu nudni, nic sie nie dzieje, juz wolałam Serenę z Danem, chociaż to też nie było najlepsze połączenie.

pollll

Serena z Natem to faktycznie nudna para, FATALNA wręcz. Pewnie dlatego, ze Nate jest strasznie nudny, on do Vanessy pasuje - taka żalosna i nudna para. Serena z Danem już lepiej choć teraz podoba mi się z Colinem, ale to długo może nie potrwać :)

pannaannowata

to przecież Chuck Bass, nawet europejczycy wiedzą :D

pannaannowata

Minelo tyle lat i nic :( mają zrobić nowa GG ale jak bez starej ekipy to bez sensu.

Mogli by przecież nagrać serie jak są starsi, jak ich życie. Gdzie nie wejdę na jakiś artykuł czy YouTube, to fani czekają na kontynuacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones