Ed Westwick

Edward Westwick

8,7
5 390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Westwick

że ten...hmy...osobnik... jest dyziowaty i plastusiowaty?

MonikaFromComton

tak tylko tobie :)

vellma

Nie wypowiadaj się za innych.

MonikaFromComton

Podoba mi się twój dobór słów. :)

MonikaFromComton

Tylko tobie ;P

lilly405

Spójrz wyżej

MonikaFromComton

Nie wydaje Ci sie, nastolatek nie sluchaj. Plastuś i tyle :)

Skillet

Ach te nastolatki! :D

MonikaFromComton

a nostolatki nie mają prawa głosu ? ;)
ja tam go lubię , jego grę aktorską i całą resztę jest interesujący . tak przekonała mnie plotkara i nie żałuję . mam nadzieję że zagra w jakichś lepszych filmach niż dotychczas bo z tego co widze tylko w plotkarze mógł rozwinąć skrzydła .
już czekam na hejty ;]

perryx

E tam zaraz na hejty, kto co lubi. Wg. mnie nadal plastuś x)

Skillet

Kazdy ma swoje odczucia. Sprawia wrażenie fajnej osoby, zbyt wiele osób utożsamia aktorów z ich postacią/postaciami w jakich grał. ;) (w zależności czy je lubią czy nie).
Co do nastolatek to grupa pseudofanek to tylko pewne zbiorowość, ale ważniejsze ze jest cala masa tych innych nastolatek które nie są kopnięte w tej spaczony sposób. ;) Zresztą to samo się odnosi do facetów.

askaeddie

a ja go tez lubię, lubie ogladac jego gre i nie jestem
nastolatką

perryx

nastolatki to śmiecie

MonikaFromComton

Tylko Tobie, ale rozumiem dlaczego możesz odnosić takie wrażenie:)
On po prostu zawsze jest bardzo pewny siebie, i zachowuje się tak, jakby posiadał nad wszystkim władzę. Jakby urodził się w rodzinie królewskiej czy coś. Przynajmniej ja to tak odbieram:) Sam powiedział, że ,,jest skazany na sukces", jak widać silnie w to wierzy.
Nie powiem, może dla niektórych jest przez to lalusiowaty, ale mi się wydaje raczej seksowny dzięki temu;)

DaGaaaa_1714

Sama zawsze powtarzam że trzeba w siebie wierzyć bo sami odpowiadamy za swój sukces lub jego brak:)

MonikaFromComton

Mi się podoba ale każdy może mieć swoje zdanie. O gustach się nie mówi

raschel97

Gdyby się o gustach nie mówiło to większość rozmów by się nie odbyło, o. Ale Lerman na twoim głównym dobra dupa :D

MonikaFromComton

to stare zdjęcie masz rację zmienię je po prostu do tej pory mi się nie chciało.

MonikaFromComton

plastusiowaty ... dobre :D Tego słowa mi brakowało :)

MonikaFromComton

A Ty jesteś zapewne piękna, tak? :):)
Ed jest świetny, diabelsko przystojny i seksowny :D

claire_sc

Tak, jestem najpiękniejsza ;____; <gdyby ktoś się czepiał to to jest ironia>
Diabelsko przystojny i seksowny? Chyba nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones