Duran Duran

6,6
11 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Duran Duran

Duran Duran, to jeden z moich ulubionych zaspołów z tamtych lat. Mieli fajne teledyski. John Taylor strasznie mi sie kiedyś podobał, niestety czas nie był dla niego zby łaskawy, ale i tak mam do nich słabość do tej pory:):):)

Mims

Ja też uwielbiam piosenki Duran Duran, nie tylko te starsze, ale wśród tych z lat 80. de best jest "zabójcza piosenka" do "Zabójczego widoku" z tajnym agentem 007 - po prostu najlepsza piosenka "dżejmsbondowska"!:-)

Maka_5

Też uwielbiam ten zespół, choć nie urodziłam się w latach '80. Mają świetne piosenki, cenie sobie "Wedding Album", "Rio" "Duran Duran" i pozostałe albumy ich. Liczę, że przylecą do Polski, w końcu obiecali ;-)

Kathy_Recoil

No w Polsce przecież występowali w 2006 roku. :)
No a utwór z Bonda faktycznie mistrzowski a jeszcze fajniejszy jest teledysk - czasem można go obejrzeć na VH1 Polska.

Axel

Prawda, tyle, że ja nie mogłam tam być :( Ale w TVP1 był dokument krótki o ich przyjeździe i Nick Rhodes powiedział na końcu "Wrócimy tu, więc uważajcie!" i licze na to, że dotrzyma słowa ;)
"A View To A Kill" jest poprostu dziełem mistrza 8) i oglądam w soboty Vh1 i zdarzają się teledyski DD :) Ale na szczęście jestem szczęsliwym posiadaczem płyt z ich teledyskami :)
Pozdrawiam fanów Duran duran :)

Kathy_Recoil

Zabójcza piosenka do Zabójczego widoku po prostu debeściarska spośród wszystkich oficjalnych do filmów w 007!

Maka_5

Byłam na tym koncercie w 2006 na Służewiu w Warszawie:) Chyba nigdy w życiu tak się nie darłam, ale było super!:D:D:D Ech, żeby tak jeszcze na Depeche Mode...;P

Mims

Darcie się na koncercie Duran Duran? Zwariowałaś?

Axel

Heh, przecież mowię że to było pierwszy raz:D Co poradzić, cieszyłam się jak wariat:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones