Drea de Matteo

Andrea Donna de Matteo

7,4
3 408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drea de Matteo

Właśnie obejrzałem pierwsze dwa odcinki 6 sezonu Gotowych na Wszystko i jestem zaskoczony jak świetnie wkomponowała się w ten serial zastępując uśmierconą Edie Britt choć na pewno nie będzie nią .

użytkownik usunięty
EHNATON2

Ja też od pierwszego jej obejrzenia zapałałam do niej sympatią. Jest fantastyczna, wprost stworzona do gry w tym serialu. Wpasowała się w towarzystwo zdesperowanych gospodyń i właściwie z miejsca zapomniałam o Edie.

Ja też nie mogłem wybaczyć twórcom, że uśmiercili Edie, ale jak tylko pojawiła się Angie, od razu im wybaczyłem ;) Już ponad połowa 6 sezonu i mogę śmiało stwierdzić, że Drea de Matteo ukaradła go niemal w całości dla siebie ;D Jedynie Felicity Huffman udaje się dorównać jej kroku.. Momentami swoje chwile miała też Dana Delany. Ale w cieniu de Matteo zginęły Longoria, Hatcher i (co najbardziej zaskakujące) nawet Marcia Cross!

Mam nadzieję, że Drea de Matteo pozostanie w serialu na stałe i nie zniknie wraz z ostatnim odcinkiem 6. sezonu...

EHNATON2

Też bym ją chętnie obejrzał w następnym sezonie ale chyba jest to mało prawdopodobne choć jeszcze do końca nie wiadomo jak to będzie?

EHNATON2

w 2-gim sezonie tajemnica była związana z Betty i pod koniec sezonu Betty wyjechała z obsady
w 4-tym sezonie tajemnica była związana z Katherin, ale ona została w serialu...
mam nadzieję, że z Angie będzie tak samo jak z Katherin, bo jest po prostu za*ebista ;)

EHNATON2

Świetnie grała w Rodzinie Soprano, w DH też się doskonale wpasowała - uwielbiam sceny z jej udziałem. Zdziwiła mnie jej data urodzenia - prawie 40 lat a wygląda zabójczo. Pozazdrościć tak długich włosów, choc zapewne niemało czasu schodzi żeby je tak ładnie ułożyć ;)
Mam nadzieję że nie będzie postacią tylko na jeden sezon. Ale mam przeczucie że w końcu kogoś znokautuje i nie skończy się to dla Niej dobrze...

Sharis

moim zdaniem tym sezonem Gotowych tylko i wylacznie Drea rzadzi! Felicity Huffman ma mocne sceny ale De Matteo przyciaga wieksza uwage, natomiast Marcia Cross zupelnie nie ma materialu by sie wykazac w tym sezonie, jest to jej najslabszy sezon do tej pory! Delany miala dobre scenki natomiast chce zeby ona odeszla juz, uwielbialem i byla to moja ulubiona desperatka w 4tym sezonie ale juz nadszedl czas by powiedziela "adios". Drea de Matteo ma nikle szanse by zostac bo zapewne jest za droga, byl to tez jeden z powodow dlaczego usmiercili Edie Britt, a de Matteo jest zdobywczynia nagrody EMMY, najwaznieszej nagrody telewizji, wiec tania napewno nie jest!

M_Weaver

Nie zawsze aktor po otrzymaniu nagrody staje się nagle drogim aktorem, jest też sporo aktorów co nie liczą wyłącznie na wielkie pieniądze a dobrą role. W Gotowych na Wszystko ma na pewno ogromne korzyści pod względem popularności i chyba oto chodziło, jak będzie dalej jej kariera się toczyć to czas pokaże i z radością przyjmę informacje że będzie w 7 sezonie G.N.W:)

EHNATON2

ooj, nagroda Emmy, Zloty Glob a szczegolnie Oscar daje wielkie korzysci finansowe! spojrz na James-a Gandolfini..3 wygrane nagrody Emmy i zarabial w ostatnim sezonie 1 mln dolarow za kazdy epizod! Sarah Jessica Parker, zdobywczynia 4 zlotych globow i nagrode emmy i dostala 15 mln$ za kinowa wersje Sex and the City...Dre de Matteo naaapewno tania nie jest, oczywiscie, ze popularnosc grala tu wielka role ale poloze reke twierdzac, ze daja jej wiecej niz Nicollette Sheridan!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones