Donnie Yen

Zidan Zhen

8,2
15 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Donnie Yen

51 !!!!!! Co ?! chyba jakiś błąd jestem świeżo po seansie Gwiezdnych Wojen i iPmana , nie mogę uwierzyć że koleś tak zamiata na ekranie w takim wieku .

MaziFW

Prawie całe życie trenuje sztuki walki więc ma wyrobioną kondycję. Trening czyni mistrza :)

MaziFW

53 lata właściwie ma i nawet nie tyle co kondycja, a wygląd - zdecydowanie nie wygląda na ten wiek.

Indian

No właśnie masakra. W Ip Manie jak się uśmiechnie to wygląda na dobre 30 lat. Strasznie dobrze się trzyma. Pozazdrościć.

użytkownik usunięty
Indian

dokładnie, facet wygląda fenomenalnie. Jednak dyscyplina i lata treningów robią swoje.

MaziFW

Mazi ja w wieku 12 lat w1987 byłem na pokazach mistrzów tae kwon do z Korei i był tam taki starszy pan w wieku 79 lat który trzymał nad swoją głową kawałek deski, którą rozbił piętą od tyłu stojąc i patrząc na wprost i trzymając ją przed sobą z przodu. Wcześniej myślałem że Wejście smoka albo Klasztor Shaolin to coś niewyobrażalnego, myliłem się, tamte pokazy były czymś niesamowitym i realnym takim namacalnym dla mnie. Więc nie dziwi mnie zajebista forma tych ludków co trenują sztuki walki.

MaziFW

W tej chwili ma 53 lata a w XXX Return of Xander Cage wygląda na młodszego o co najmniej 10 lat. Facet całe życie trenuje sztuki walki i to są efekty. Ja wpieprzam kebsy i popijam browarem siedząc na wygodnym fotelu - tak coś czuję, że w jego wieku będę wyglądał ciut gorzej niż on teraz.

MaziFW

Chciałem napisać, że jego żona też wygląda młodo, bo myślałem że podobnie jak Donnie ma ok 50 lat i wygląda na 40... a okazuje się, że ma 36 lat. No ale trzeba przyznać, że jest ładna no i wyższa od Donniego o pół głowy :)

Pijany_Mistrz

Ma dokladnie tyle samo wzrostu co on, na zdjęciu pewnie w szpilkach stała. Pozdrawiam

mimaxik

A faktycznie, przeglądam zdjęcia i prawie wszędzie ma szpilki. Masz rację.

Pijany_Mistrz

no własnie i nie trenuje jak Donnie całe życie sztuk walki.

Co potwierdza, że chodzi o geny i bycie azjatą a nie treningi. Przeciwnie, treningi siłowe POSTARZAJĄ.

użytkownik usunięty
MaziFW

Dyscyplina, treningi i zdrowe odżywianie.

MaziFW

Masz kłopoty z prostymi działaniami matematycznymi. W 2016 roku (kiedy pisałeś swój post), jako urodzony w roku 1963 miał 53 lata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones