Donnie Yen

Zidan Zhen

8,2
15 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Donnie Yen

Jego kariera nabiera rozpędu, ciesze się że został dostrzeżony przez Stallona i zagra w Niezniszczalnych 2, i jeszcze główna rola w filmie z Jackiem Chanem, to na pewno rozwinie jego kariere, bo umiejętności walki to on ma takie że Chan, bruce lee, jet le, -się nie powstydzą, a i aktorem jest wyśmienitym!!! życze mu powodzenia!! występ w niezniszczalnych to prawdziwa szansa!!!!! Super koleś !!!! :)

budzdom93

Kto Ci powiedział, że zagra w Niezniszczalnych 2? Z tego co wyczytałem na Filmwebie, to Stallone mu zaproponował rolę, ale Yen odrzucił ją.

Dentarg

naprawdę odrzucił ???? to go chyba !#!$@% !!! to była jego szansa na pokazanie sie w świecie...

budzdom93

Tak napisano w ciekawostkach Niezniszczalnych 2 na Filmwebie. Nic więcej nie wiem, aczkolwiek chciałbym żeby zagrał. Świetnie walczy, chyba lepiej nawet niż Li.

Dentarg

no zgadza sie niema go w obsadzie, spalił sie w tym momencie bo walczy na prawde dobrze a przy tych staruszkach mógłby coś pokazać

budzdom93

Jet Li jest w 100% lepszy to wiemy,a w filmie Nieziszczalnych 2 ni zagra bo Li gra tam,a Doonie odmówił ale to i dobrze,bo wole Li

elosidzej

ja bym się kłócił :) he
umiejętnościami aktorskimi też nikt mu nie ujmuje

budzdom93

Pięciokrotnym zdobyciem tytułu mistrza Chin w Wu Shu,i do tej pory ten rekord nie jest pokonany Li,i wielu innych styli.To oczym tu gadać:D
Aha i pamietaj ze to Doonie sie uczył w tej szkole co Li

elosidzej

Ale Yen trenował Bruca Lee!! :)

budzdom93

Ale nie Doonie :)

elosidzej

Ale mozna powiedzieć że tak jak dla mnie nie odstępuje aż tak że niemógł by trenowac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones