Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

jakie wy tutaj głupoty piszecie, ci ludzie których tak komentujecie są sławni lubiani i
doceniani przez większość osób i mało ich to obchodzi co wy tutaj o nich piszecie mają
ustawione całe życie i pieniędzy im nie zabraknie... Jak na swój młody wiek gwiazdki
disneya wiele już osiągneły a wy którzy tu piszecie nie osiągneliście nic i wyżywacie swoją
zazdrość w takich prymitywnych komentarzach

Destiny_Froze

kto sie wyżywa ten sie wyżywa ale ja bym się z nimi nigdy w życiu nie zamieniła ale masz racje niektórzy są przesadnie zazdrośni o gwiazdki disneya

kasia2511

Nie wierzę.
Tylko tyle tutaj po sobie pozostawię.

SusanSt_

możesz sobie nie wierzyć ale to prawda. zresztą lepiej być zwykłą osobą niż gwiazdą bo zawsze znajdzie sie ktoś kto nie ludzi danej gwiazdy

kasia2511

Akurat "nie wierzę" nie było przeznaczone dla Ciebie.
"Nie wierzę", że moja najlepsza przyjaciółka (założycielka tematu) zmieniła się do tego stopnia, że zakłada takie tematy. A wszystko przez tą jej zakichaną szkołę. Dobra, wybacz kasia2511 że coś tam źle odebrałaś. Ja po prostu cierpię. Ale do Ciebie nic nie mam.
To na razie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones