Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

myślałam, że to ja mam badziewne imię... nie dosyć, że ten osobnik nie ma najmniejszego talentu, to jeszcze tak się "wabi"... bez jaj, ja tak bym psa nawet nie nazwała!
P.S wiem, iż panuje tu moda na pytania typu: "a jak Ty się nazywasz?", więc uprzedzam, aby pomyśleć przed odpisaniem na moją kwestię.

Phoebe123

"nie dosyć, że ten osobnik nie ma najmniejszego talentu" A ty masz? Nie, no ty masz... do kłócenia się, i zarażania do siebie wszystkich;)
I to tobie radze pomyśleć...Demi sama sobie imienia nie wybierała;) Chociaż tobie, jest to pewnie trudno zrozumieć...

xDDDDD

hehe dzięki mili :Pwłaśnie demi sobie imienia nie wybierała,a dla Ciebie pewnie tylko imiona alyssa i megan są piękne.I w ogóle co Ty piszesz?każdy ma swój gust,jeden lubi demi,a drugi nie.Ja na przykład ją lubię za role w ,,Camp Rock".

Sel popierasz mnie prawda?:P:Piiii mili?:D

Versatile_Nat

Oczywiście, Demi;) Sel na pewno też nas popiera:****

xDDDDD

Boże!!!! ich jest coraz więcej!!! ratunku!!!!!!!!!!
a poza tym, to wam się "imię demetria" podoba co nie? aaa, ja jestem polką, dlatego nie mam mienia "megan"...
P.S kto to jest "sel"????

Phoebe123

aaa, już wiem... "KrEjZi KrEjZoLkI" się odzywają...

Phoebe123

Dobrze, że chociaż zajarzyłaś;) Więc chyba nie muszę ci tłumaczyć, kim jest Sel, kim jest Demi, a kim jest Mili(Miley);)) Taak, KrEjZoLkI się odzywają...Tęskniłaś?
ps. wolałabym mieć na imię Demetria niż żeby wołali na mnie Alysska;D

xDDDDD

Sel to ja xD Oczywiście popieram Was :)

Frantic_Girl

Moja Seli;*

xDDDDD

oo, no to ja cię zmartwię "kochanie", ale nikt nie woła na mnie alysska... a poza tym, to (alyssa) podoba mi się to imię:)
ty chyba jesteś opóźniona... wolisz mieć na imię "demetria"??? ha ha ha ha ha!!! weź, nie rozśmieszaj!

Phoebe123

Oczywiście;) I jestem pewna że moja Seli też;)

xDDDDD

no zobacz... mnie jakoś mało obchodzi opinia "twojej loffcianej:* s(r)eli"... naprawdę "żałosne(twoje ulubione słowo!)"...

Phoebe123

Mało obchodzi cię zdanie mojej loffcianej sreli? A wielka szkoda, bo moja "loffciana" Sel jest dużo mądrzejsza od ciebie, mogłaby cię wiele nauczyć;)

xDDDDD

mnie? to uważasz, że twoja srel jest lepsza ode mnie? ehh...po prostu widać poziom...

Phoebe123

Ojj a może nie? Ale masz racje, Sel nie będzie cie niczego uczyć....Przecież nie może zniżyć się do twojego poziomu, żeby z tobą rozmawiać;)

xDDDDD

i proszę... powiedz mi, co ma piernik do wiatraka?

Phoebe123

Nawet nie wiesz jak dużo;)

xDDDDD

jak dużo?

Phoebe123

Bardzo;)

xDDDDD

jak dużo?

Phoebe123

Znowu musisz denerwować ludzi. Jeśli chceż kogoś skrytykować to skrytykuj Pheobsko Tonkin, a nie superową i utalentowaną Demi.
A ty pewnie masz na imie Gunegunda Wredziuch.

Phoebe123

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo dużo...

Frantic_Girl

Dokładnie Sel;*

Frantic_Girl

no to właśnie chcę sobie zdać sprawę... jak dużo?

Phoebe123

Nie jesteś w stanie tego pojąc, więc nawet nie bede ci tłumaczyć....

Phoebe123

Dokładnie Mili :)

Frantic_Girl

Moja Sel;*

xDDDDD

oo... gratuluję!! skąd wiesz, że nie jestem w stanie tego pojąć? czyżby tylko bezmyślny argument, napisany tylko po to aby mi dopiec?? nie, ja nie wytrzymam...!

Phoebe123

I o to chodzi;)

xDDDDD

o co dokładnie?

Phoebe123

Dokładnie Sel;* Wytłumaczyłybyśmy ci, ale po co, jeśli to i tak żednego efektu nie przyniesie?

Phoebe123

Znów się powtózę - jesteś zbyt bezmyślna żeby to pojąć

Frantic_Girl

Ej Sel, ty napisałaś o 19:59 a ja o 20:00 i moje jest przed Twoim <lol2>

Frantic_Girl

oo, karincia diagnozuje... założę się o wszystko: po prostu nie wiecie...! oto tajemnica. normalnie "żal kropka py ly"...

Phoebe123

Poprawka powtórzę :)

Frantic_Girl

ok, <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<lol77690>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Phoebe123

Karincia? Nie przypominam sobie, żebym pozwoliła ci tak do mnie mówić. A Ty, Sel?

xDDDDD

oo, a to odkrycie... nie przypominasz sobie? coż za pamięć... czyli nie masz tak na imię?

Phoebe123

Ja też nie Mili :*

Phoebe123

Idę bo nudna ta konwersacja...
Pa Mili :*

Frantic_Girl

pa sreli.

Frantic_Girl

Ja też, Sel;) Z nią nawet dyskutować się nie da <lol> Za głupia jest na to:D Ale nie "pa" bo mamy do pólnocy na gg gadać, zapomniałaś?xD;*

xDDDDD

łoo, postanowienie... to kiedy wy śpicie?

Phoebe123

a i zapomniałabym : <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>, <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>, <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>, <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>, <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>, <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>, <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>, <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>, <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>, <lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<l ol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol >,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,<lol>,

Phoebe123

Nie przypominam sobie żebym pisała do ciebie Alyssko
Sreli? Haha dziecko idź spać bo już dawno po dobranocce

Frantic_Girl

"ha ha" " pisze się oddzielnie, zapamiętaj to sobie, tak samo jak to, że zdanie kończy się kropką... a co do spania, to może pójdę, może nie...

Phoebe123

Alyssko my nie musimy iść spać po dobranocce

Frantic_Girl

Dokładnie, Selenko;* W odróżnieniu od Alysski....
Mooja Sel;* A co do naszej rozmowy na gg to mówie, że w tym wypadku pudel znowu kłamał!xD

Frantic_Girl

oo, zaczynasz przewidywać, co napiszę??? no to odpuść sobie, bo wróżka z ciebie kiepska...

Phoebe123

w odróżnieniu? oh, jaka mądrość... to teraz się zacznie, kto kiedy chodzi spać?

Phoebe123

poza tym, sreli, ty chyba miałaś już iść, co nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones