Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

Ja dałam jej 3/10. Gra okropnie sztucznie! Więc powinnam dać jej 1/10, ale dałam 3 za to, że się wypromowała. Choć żałuję bo to nie ona się wypromowała tylko Disney.

Asymetria_

Ja teraz 7/10 wcześniej było 5/10 ale jakoś tak fajnie wyglądała w Programie ochrony księżniczek. Ale napewno będzie mi się to zmieniało bo nie wiem co o niej myśleć innym daje:

Ashley Tisdale 10/10
Selena Gomez 9/10
Emily Osment 10/10
Vanessa Hudgens 1/10
Miley Cyrus 5/10
Brenda Song 10/10
Zac Efron 1/10

a filmom Disneya
Camp Rock 8/10
HSM 8/10
HSM 2 7/10
HSM 3 9/10
Program ochrony księżniczek 8/10
Nie ma to jak hotel 10/10
Nie ma to jak statek 8/10
Hannah Montana 7/10
Czarodzieje z VP 7/10
Słoneczna Sonny 7/10
Jonas 6/10

użytkownik usunięty
Johny999

1/10.

ZERO talentu aktorskiego

żenada jednym słowem..

Johny999

CYTAT<Ja teraz 7/10 wcześniej było 5/10 ale jakoś tak fajnie wyglądała w Programie ochrony księżniczek. Ale napewno będzie mi się to zmieniało bo nie wiem co o niej myśleć innym daje:

Ashley Tisdale 10/10
Selena Gomez 9/10
Emily Osment 10/10
Vanessa Hudgens 1/10
Miley Cyrus 5/10
Brenda Song 10/10
Zac Efron 1/10

a filmom Disneya
Camp Rock 8/10
HSM 8/10
HSM 2 7/10
HSM 3 9/10
Program ochrony księżniczek 8/10
Nie ma to jak hotel 10/10
Nie ma to jak statek 8/10
Hannah Montana 7/10
Czarodzieje z VP 7/10
Słoneczna Sonny 7/10
Jonas 6/10>CYTAT


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!O kurwa... fanka Disney Chanel... rzygam <BLEH>

Asymetria_

A jak żałujesz oceny to możesz przecież ją zmienić

Asymetria_

2/10. I to za śpiew, bo głos może i ma.
Ale aktorstwo - zupełne dno. Sztuczna, zero klasy. NIC.

Asymetria_

Też dałam jej 3/10, ale nie za te marne disneyowskie serialiki tylko za jej gościnną rolę w serialu Prison break (Skazany na śmierć). Zagrała tam przyzwoicie, więc 3 punkty jej się należą :D .

Asymetria_

według mnie jest strasznie sztuczna, na aktorke sie nie nadaje, więc za głos daje 3/10 choć nie słucham takiej muzyki...:)

miksi994

1/10

Asymetria_

Ja również daje jej 1/10 i ani gwiazdki więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asymetria_

Lady Banano spier..... na szczaw !!!!!!!!!!!!!!!! NapisaŁEM co sądze o filmach i aktorach z Dis. i nie jestem fanem tego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDIOTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Johny999

No wiesz... Wszystkie te filmy lecą na Disney Chanel... sorry pomyliłam się... fan Disney Chanel;pp
Ok, ok... nie jesteś fanem, ale nie sądzisz, że te oceny są BARDZO za wysokie??? Zastanów się... bo dla chłopaków są wyprodukowane o wiele lepsze filmy czy seriale i to je warto oglądać.

Asymetria_

Ja dałam 1/10. Aktorka z niej baaaardzo marna. :|

Asymetria_

Teraz mam inne zdanie o tych filmikach i uważam że są puste i bez sensu !!!!!!!! Oceny już mi sie pozmieniały ! zeszły drastycznie w dół !!! POZDRAWIAM !!!

Johny999

Tyle złości w twej wypowiedzi, czy mi się tylko wydaje. Zmieniłeś zdanie tylko dlatego, żeby dostosować się do innych czy wreszcie przejrzałeś na oczy?? Mam nadzieję, że to drugie.
Pozdrawiam (również) ;pp

Asymetria_

Nie poprostu dorosłem ................... i wole troche inne filmy i wcale nie chce się dostosować do innych !!!

Johny999

Wszystkie gwaizdki disneya sa sztuczne............. zygac mi sie hce jak
widze hanne montane czy HSm i tych przeslodzonych aktorow :O

Johny999

Dorosłeś na mojich oczach ;pp hehehehehehheehheheheh

Johny999

Dorosłeś na mojich oczach ;D buhahahahhahahahhahahhahahhahahhaha

LadyCzikita

Myślała, że się nie dodało... ;D Pozdrawiam Cię dorosły człowieku

Asymetria_

Myśl sobie co chcesz ! Mnie to nie obchodzi !!! A poza tym moje oceny były tak wysokie ponieważ te seriale oglądałem bardzo rzadko najczęściej ok. 1-3 odcinki każdego bo DC oglądam też bardzo rzadko jak nic ciekawego nie leci w TV ! I nie myśl sobie że jestem jakimś fanem DC i tylko to oglądam ! Podałem poprostu oceny seriali z Dc bo o tym był temat ! Najbardziej lubię horrory, dramaty i komedie ! Oglądam dr. House i Kości, a jak oglądam DC to po to aby odpocząć od takich poważnych stresujących filmów tylko chce wtedy wrzucić na luz i się zregenerować ! więc koniec tematu ! Mam 17 lat i naprawde nie ciągnie mnie do Dc ale od czasu do czasu go obejrze czy to coś złego ! Fajnie tak czasem obejrzeć cos innego ! aby przypomnieć sobie dziecięce lata !

Johny999

Oj! Dlaczego w twojej wypowiedzi jest tyle złości?... "Róbta se co tam chceta"... ja w to nie wnikam.
P.S: Rozbawło mnie to stwierdzenie: "(...)po to aby odpocząć od takich poważnych STRESUJĄCYCH filmów(...)". Gratuluję poziomu wczucia się w skórę bohatera (i to wcale nie jest ironia)

Asymetria_

Oj dziecko !!! nie będe z tobą dyskutował ! nie rozumiesz mojego stwierdzenia !? nie wiesz że oglądając niektóre filmy człowiek się stresuje itp. np horrory, dramaty ! ale ty pewnie nie rozumiesz tego ! bo rodzice nie pozwalają oglądać ci takich filmów ! A poza tym co ci się będe tłumaczyć za mała i za młoda jesteś !

Johny999

Wiesz co Az? Dajmy sobie już spokój. Nie chce mi się z tobą poruszać cały czastego tematu. A tak w nawiasie mam tyle lat co ty ;pp nazywając mnie dzieciakiem sam nim się stajesz.
Wczuwam się w skórę bohatera, i co z tego?! Przeżywam każdy dobry film (boję się, płaczę gdy nie ma nikogo w pobliżu, śmieję się, martwię się o bohatera) niestety JESZCZE się nie stresuje. I co z tego? Czy z tego powodu jestem niedojrzałym smarkaczem? Czy z tego powodu jestem gorsza od ciebie czy innych? A może jestem nienormalna?
Nie wiem, ale nie sądzę żeby to było złe czy też świadczyło o mojej "ułomności".
Aha... nie jestem "mała". Mam 175cm wzrostu więc do "małych" ludzi się nie zaliczam.

Asymetria_

P.S co ma oglądanie danego filmu do wcielenia sie w bochatera ??? A jak oglądasz smerfy to wyobrażasz sobie że nim jesteś ? to miałaś na myśli ? No tak młodsi tak mają

Asymetria_

Też uważam, że ta kłótnia (o nic) jest głupia ! Każdy ma inny gust, a o nich się nie dyskutuje. Sory za tego dzieciaka ! Poprostu lubie sobie czasem pooglądać takie luźne filmy, ty nie musisz ich oglądać każdy jest inny!

Johny999

Spoko ;pp Wybaczam Ci ;D Masz rację... każdy jest inny i każdy może wystawić taką ocenę jaka mu się podoba... i nikomu nic do tego;p Pozdrawiam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones