Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 033 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

Rzygać mi się chce kiedy każdy wywiad z Lovato zaczyna się od jej użalania się nad sobą i wspominania, że się cięła, ze miała bulimię, że wciągała koke i mocno to zakrapiała alkoholem po czym napala się jak arab na kurs pilotażu na role wyroczni przestrzegającej młodzież przed używkami. Jest to głeboko nie dojrzałe i irytujące, na które nie jeden może jej po prostu odpowiedzieć "a samodzielnie myśleć nie potrafisz, żeby tak dać siebie wykorzystać jak durne ciele?" Ciekawe ile lat będzie jeszcze budować kariere na tym ubolewaniu nad sobą.

rusekolsztyn

Wierz lub nie ale ona pomaga ludziom naprawdę i wcale nie buduje kariery na ''użalaniu się" nad sobą tylko aby pokonać chorobę powinna o tym mówić a nie chować się po kątach bo to tylko bardziej pogłębi ten stan.

ewcia7640

Po pierwsze primo - Czy każdy uczestnik terapii AA lub wychodzenia z nałogu narkotywowego ma możliwości, aby dzielić się swoimi przemyśleniami z mediami i przeprowadzać wywiady dla kolorowej prasy ?
A po drugie : Poczekaj jeszcze z parę lat to zobaczysz na czym tak naprawdę polega filantropia wśród celebrytów i w świecie showbiznesu. Ze spontanicznością mają niewiele wspólnego.

rusekolsztyn

Trochę ciebie rozumiem. Mimo że bardzo lubię Demi to uważam, że już przesadza z tym ciągłym gadaniem o jej problemach itp... Rozumem że chce pomóc innym zbłąkanym duszom, ale wystarczyło kilka razy o tym najwyżej opowiedzieć, a nie w kółko i w kółko. Bardzo współczuję pannie Lovato, ale to już jest strasznie irytujące. Rozumiem to, co przeszła bo ja też miałam bardzo podobną historię, nawet i gorszą. Tylko że w porównaniu do Demi ja o tym nie gadam każdemu kogo znam, a gdy rozmawiałam o tym z moim przyjacielem to najwyżej z dwa razy poruszyłam temat. My już o wszystkim wiemy, więc Demi niech się jeszcze bardziej skupi na muzyce. Wyszła jej świetna płyta "DEMI" i niech już nasza mistrzyni nagrywa nową.

littleuglymonster

Ale co jest złego w tym, że to tym mówi bo trochę nie rozumiem. Nie najeżdzaj na mnie zaraz, bo weszłam tutaj przez czysty przypadek, a kilka wywiadów z Demi widziałam i rzeczywiście pierwsze o co jest pytana to jej przejścia itd. No, ale co ona za to może? To przez co przeszła jest już przeszłością i oby do tego nie wróciła, ale jeśli ktoś ja o to pyta to chyba może odpowiedzieć? Własnie o to chodzi, że jak sama twierdzisz przeszłaś przez coś gorszego... Swoim doświadczeniem możesz dzielić się z bliskimi i pomóc im, zeby nie popełniali pewnych błędów. Ona jest osobą publiczną i jesli dla niej to nie problem, żeby o tym mówić to dlaczego nie? Gdyby choć jedna osoba tnąca się, walcząca z bulibią, anoreksją czy innymi tego typu sprawami zdała sobie dzięki niej sprawe, że da się z tego wyjść to chwała jej za to, że o tym mówi! Jak widać udało jej się nagrać świetną płytę, jest jurorką w X Factorze i wydaje sie być dosyć szczęśliwą osobą... chociaż może tak kreują ją teraz media, nie wiem. Ale naparawde nie rozumiem problemu... Jeśli ją o coś pytają to z grzeczności nie odmówi odpowiedzi. Może kwestia charaktaeru, ja zrobiłabym tak samo. A to, że już w pierwszym pytaniu słyszy się o uzaleznieniach itd to już należałoby mieć pretensje do dziennikarzy. Bo jest kilka ciekawszych rzeczy na temat tej dziewczyny. Choćby wcześniej wspomniana płyta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones