Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

Jedna z ,,mniejszych'' gwiazdek DC. Nawet nieźle śpiewa... Ale już np. sposób ubierania się tej dziewczyny trudno mi nazwać stylem. Wszystko, płytę, własny serial zrzyna od Miley Cyrus. Moim zdaniem po prostu nie ma pomysłu na siebie i swoją karierkę. Żadnych większych ambicji... A moja kuzynka i tak ją uwielbia:P Nie miałaby nic do niej, gdyby nie ten UŚMIECH! Matko, jak ona się brzydko szczerzy... W wieku 20 lat będzie miała od tego zmarchy jak moja babcia:)

miley_justi

moze jest jedną z najmniejszych gwiazdek disneya ale jest to spowodowane tym ze niedawno zaczęła. Głos ma Najlepszy z tych wszystkich `gwiazdek`.
A Miley niby ten pomysł na siebie ma ? skoro uważasz ze robienie sobie prowokujących zdjęć, tańczenie na rurze podczas gali która jest emitowana na cały świat to gratulacje!

snazzygirl

Taaaak... a Miley to rzeczywiście tańczyła na rurze. Naprawdę. Ludzie przeczytają sobie na jakiś stronach plotkarskich "Miley tańczy na rurze" a pźniej piszą jakieś bzdury. Przecież ona nawet tak nie tańczyła, tylko się jej trzymała! Inaczej by spadła! Nie walcie takich głupot, proszę was. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones