Deborah Kampmeier

6,3
17 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Deborah Kampmeier

To sie nazywa zboczenie. Najpierw film "dziewica" a teraz o gwalcie na dziecku...........

Zandarm

Sorry, ale to chyba nie dziwne, jeśli w dzieciństwie przeżyła podobną historię... A jako reżyser zachowuje świetny klimat filmu!

alissa

a więc to wyjaśnia dlaczego jej filmy są takie brudne, perwersyjne i pełne wulgarnego erotyzmu! Podobno ludzie po takich doświadczeniach sami zamieniają się w zboczeńców po jej drugim filmie jestem skłony uwierzyć, że z jej głową może być trochę nieteges;p

mariouszek

Moim zdaniem jest jednym z niewielu reżyserów ukazujących w filmach prawdziwe historie. Jej filmy dają dużo do myślenia, uczą czegoś, pokazują nam świat. Jako 15 latka uważam jej filmy za jedne z najlepszych jakie widziałam. Może waszym zdaniem jej filmy są perwersyjne, ale czy w filmach nie chodzi o to, aby pokazać nam historie, wprowadzić w film tak iż czujemy, że jesteśmy obok.? ze znamy te osoby.? Czy nie chodzi o to, aby wywołać w nas emocje takie, które pokażą nam jaki jest prawdziwy świat.? Zdecydowanie wolę film , który pokazuje nam prawdziwe życie, to brutalne i realistyczne, niż szczęśliwe pocałunki i wielkie happy endy w komediach romantycznych, które uczą nas fikcyjnego obrazu świata..

goodbye

wiesz rozumiem ze prawdziwe historie itd, ale mi chodziło po prostu o całość wykonania, a po za tym to jak spróbować przekonać ludzi do jedzenia gówna, realizm w przedstawianiu rzeczywistości nie jest łatwy często kończy się perwersyjną nudą to niebezpieczna cienka linia:)

goodbye

Zgadzam się w 100% i mógłbym podpisać się pod tym co napisałaś. Pozdrawiam

goodbye

Biedne dziecko bez wychowywania ogląda takie filmy ah.. współczuje gdzie są rodzice się pytam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones