Dawid Ogrodnik

8,5
57 390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dawid Ogrodnik

Przed chwilą skończyłam oglądać odcinek Kuby Wojewódzkiego z Dawidem (świetny swoją drogą) i, po gigantycznym medialnym huraganie ws. akcji na Nanga Parbat, patrząc na niego uderzyła mnie taka myśl:kurczę, on jest dość podobny do Adama Bieleckiego - naszego topowego himalaisty. I myślę, że jak najbardziej taki film powinien prędzej czy później powstać, bo himalaizm to temat tak fascynujący, a postać/biografia Adama, nawet mimo jedynie pobieżnego "przelecenia" przez parę artykułów, wydaje się być wyjątkowa. Byłaby to nie lada gratka, a Dawid miałby w dorobku kolejną niezwykłą postać. U Kuby powiedział, że lubi role, dzięki którym styka się z czymś zupełnie nieznanym i obcym w jego własnym życiu. Wydaje mi się, że wziąłby ją w ciemno, byłoby to wyzwanie totalne. Znając jego niesamowite zaangażowanie w przygotowanie się do roli, czuję, że powstałoby coś niesamowitego. No i Ogrodnik w dredach - coś pięknego. :D


Ciekawe czy ktoś już myśli o zrobieniu takiego filmu. Niech ktoś zrobi taki film!:P Tylko pewnie budżet byłby koszmarny.

mikelp

Również zauważyłam duże podobieństwo do Adama Bieleckiego i również jestem zdania, że powinien wcielić się w postać naszego polskiego, świetnego zresztą himalaisty. Oby taki film kiedyś powstał! To byłoby cos! :)

mikelp

Podobieństwo owszem, pomysł na film też choć,póki co nikt nie odważy się złapać tematu, bo Adam wciąż "pisze" scenariusz i oby jak najdłuższy :D

mikelp

Film już zatwierdzony co prawda o innych wydarzeniach w górach , Dawid jako Adam też, to się nazywa mieć nosa ;)

wisniastyle

Ale jazda! No nie spodziewałam się, ale czuję jakąś dziką satysfakcję. Strasznie się cieszę:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones