David YatesII

6,4
3 959 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Yates

Przecież za to co on zrobił z

Zakonem Feniksa, już nie wspomnę tytułu szóstej części bo na samą myśl to co zrobił, z szóstą częścią powinien zostać zamknięty na 20 lat do azkabanu odpokutować tyle lat ile Rowling zajmowała się serią.

Zniszczył całą magię cały niepowtarzalny klimat który jeszcze jakoś był w Zakonie feniksa to w księciu mnie jako fana serii HP uraził i to dosadnie. Z szóstej części filmu "rozsmarował masło na zbyt wielu kromkach" co mnie dziwi bo po tym co zrobił z zakonem feniksa to te masło mu się skończyło. I do dziś pytam skąd miał te masło albo jak te masło było przeterminowane żeby tak, dosadnie z********* szóstą część

Absurdy w szóstej części

Scena w Norze kompletnie bez sensu, przecież ta scena powinna być w Hogwarcie.

kolejny absurd zamiast zrobić z tego fantasy, przygodowy film on zrobił z tego części. melodramatoromansidło

Kolejny absurd jak można było pominąć najważniejsze wspomnienia o Voldemorcie nawiązujące do Insygni, przecież na podstawie tych wspomnień Harry szukał Horkruksów i Insygnie. Bez tych właśnie wspomnień Insygnia Śmierci straciły sens

Pominięcie sceny pogrzebu Dumbledora zacytuję słowa Slughorna "To akt gwałtu na naturze" w tym przypadku tak świetnych książek

Więc jakim prawem dają mu wtykać jego okropny palec w ten świat.

Według mnie Cuarón, Newell, lub Collumbus to są kandydaci na miano reżyserów spin ofu, z Harry Potter ok Cuarón się nie zgodził ale czemu nie rozmawiali o tej sprawie z Columbusem lub z Newellem tylko biorą się za reżysera, który zniszczył cały ten świat. To smutne jak dla mnie

Gandalf_Szary_2

Mnie właśnie podobała się ta część jako jedyna z całej serii. Może jeszcze czara ognia była dobra.

Gandalf_Szary_2

Jaki spin off? Kto co planuje?

eowine

Łap - "Warner Bros. Znalazło sposób, by nie kończyć serii "Harry Potter". Studio, we współpracy z J.K. Rowling zrealizuje film będący spin-offem głównej sagi. Powstanie on na bazie "Fantastic Beasts and Where to Find Them". Rowling przy tym projekcie zadebiutuje jako scenarzystka. To ona przygotuje fabułę, której bohaterem jest Newt Scamander. W filmie poznamy jego przygody, które doprowadziły do napisania przez niego książki "Fantastic Beasts and Where to Find Them", którą miał w swoim posiadaniu Harry Potter.

Akcja filmu rozpocznie się 70 lat przed wydarzeniami z "Kamienia Filozoficznego" w Nowym Jorku. Z komunikatu wynika, iż studio planuje realizację kilku filmów z Newtem w roli głównej. "

lukaszsz14

Eeee to kijowo. Myslalam, że doczekam się przygod Huncwotów.

eowine

Też byłby fajny motyw. Jednak każda okazja dobra, aby raz jeszcze odwiedzić świat HP.

eowine

Forum

http://www.filmweb.pl/film/Fantastic+Beasts+and+Where+to+Find+Them-2016-697720

Ogólnie wstępna data amerykańskiej premiery to 16 listopad 2016 ale ta data może ulec jeszcze wielu zmianom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones