David TennantI

David John McDonald

8,5
22 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

nie no po prostu ideał ni ma co gadać:) naprawdę przystojny facet...:P

ginger

TTTAAAAAAAAAAAKKK!!!!!!!!!!!!! !!!znalazłam na veritaserum taką fotkę na której wyglądał... BOSKO JAK DIABLI!!!!!!!!!!!!!mogę godzinami gapić się na te zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ehh ehh

a tak swoją drogą: jestem okropnie ciekawa czy koleś jest wolny!!!!!!!! może ktoś wie???
jak ma żonę to.... sama nie wiem...ale i tak będę się w nim bujać:D

ginger

TTTAAAAAAAAAAAKKK!!!!!!!!!!!!! !!!znalazłam na veritaserum taką fotkę na której wyglądał... BOSKO JAK DIABLI!!!!!!!!!!!!!mogę godzinami gapić się na te zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ehh ehh

a tak swoją drogą: jestem okropnie ciekawa czy koleś jest wolny!!!!!!!! może ktoś wie???
jak ma żonę to.... sama nie wiem...ale i tak będę się w nim bujać:D

michasia2

Jest piękny, wspaniały, całkowicie się zgadzam :D HP jest warto obejrzeć dla niego... i dla Rickmana...

michasia2

Randkuje z Sophią Myles XD Tą, która grała Izoldę w "Tristanie i Izolldzie" i Madame de Pompadure w 4 odc. "Doctora Who". Chyba niedługo będą brać ślub XD

ginger

Tia... Tylko kto dał fotkę na której wygląda jak pizduś-plastuś???

ginger

Dobrze, że nie wygląda tak jak w HP, bo tam miewał trochę niesmaczne zachowania :P Ale tak w ogóle to jest całkiem całkiem.
Pozdrawiam fanki :]

ginger

Mnie sie tam podobał nawet ten jego niesmacznu tik:]. Boski w każdym calu, te oczka, ta buzia:). Ciasteczko:)

Dalija

Mi tez sie podobala jego gra w HP :) ..no i ten tik :D

Mala_26

oj tak. tak dziewczyny zgadzam sie z wami w 100% boski facet! skąd takiego wziąć? ^__- po prostu super słodkie ciacho i do tego dobry aktor! ^_^ a najfajniej wygląda w Doktorze Who i te oczy... cudo...rozpływam się ;)

pozdro dla wszystkich fanek (do których i ja się zaliczam) ^_^

ginger

on jest taki słodki... ech prawie idealny...

ginger

http://www.viewimages.com/Search.aspx?mid=57076790&epmid=3&partner=Google
Zarąbista galeria XD

ginger

http://www.stardoll.com/en/dolls/465/David_Tennant.html


Iiiii hihihihihi :D Jaaaaa... XD
Umarłam XD

ginger

Zerwał z Sophią Myles bo ona kręci serial w Los Angeles. Teraz podobno spotyka się z kimś kto pracuje na planie "Doktora Who"

ginger

Mogłabym na niego patrzeć godzinami... Za tydzień nowa seria Dr Who więc już całkiem umrę xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones