David TennantI

David John McDonald

8,5
22 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

oglądam doktora who, pierwsza postać mi się podobała, ale odkąd ten koleś jest
Doktorem... gdyby chociaż nosił okulary to by się tak nie rzucała w oczy jego wada wzroku.
Nie wiem czemu mi to tak przeszkadza.

użytkownik usunięty
veneficalupus

Zez?! David Tennant ma zeza? Kurczę, rzuć jakieś zdjęcie bo widziałam całego nowego DW i parę inny filmów i seriali z DT i ani razu nie zauważyłam by miał zeza! Jedyne co miał "nietak" w oczami to niezwykle ruchliwą lewą brew :P

A tak BTW - aktor ma wadę wzroku ale nosi soczewki kontaktowe. I to są zwykle minusy a nie zez :D

dokładniej to się nazywa leniwe oko - jeśli przez chwilę nie porusza gałkami, to lewa delikatnie "zjeżdża" mu na bok, kiedy jest w ruchu to wszystko w porządku. ale to nie ważne - koleś jest zabawny i dobrze oddaje wszystkie nastroje Doktora.

użytkownik usunięty
veneficalupus

daj zdjęcie bo póki nie zobaczę nie uwierzę :)

O leniwym oku Davida czytała już dawno temu na poświęconym mu forum.

użytkownik usunięty
Eriu

a ja czytałam, że ufoludki ponoć istnieją :P Nie zrozumcie mnie źle, mam po prostu umysł ścisły i mało rzeczy przyjmuję na wiarę.

Nie rozumiem o co chodzi z tym przyjmowaniem na wiarę. Jeśli o zdjęcie tego aktora, to jest ich pełno tu na filmwebie, możesz je zobaczyć na własne oczy i obejrzeć też jakiś film/serial z nim tam też go zobaczysz. Taki dowód wystarczy?

użytkownik usunięty
veneficalupus

No właśnie nie, bo, jak pisałam, oglądałam trochę i jego zdjęć i jego filmów. I nic takiego nie zauważyłam. Dlatego proszę o zdjęcie gdzie to jest widoczne.

Pewnie nawet gdybyś zobaczyła i tak byś nie uwierzyła, więc nie ma sensu szukanie czegokolwiek :) bo przecież zawsze można napisać, że to tylko złudzenie :) Jaka to różnica czy on ma leniwe oko czy nie i tak ma bardzo poważną wadę wzroku.

użytkownik usunięty
Eriu

Aż taką psychofanką nie jestem :P I jest różnica - zez widać, wady wzroku nie. Poza tym - mieć zeza to gorzej niż minus ileś tam. Sama mam -10 i jakoś z tym żyję :P Wolę to niż zeza.

dobrze przykład: zdjęcie główne w jego profilu w Filmweb. ale się temat rozwinął, nie wiedziałam że będzie on miał dla kogoś takie znaczenie.

użytkownik usunięty
veneficalupus

lubię tego aktora i po prostu chciałam wiedzieć jakim cudem nie zauważyłam u niego zeza :D

Eriu, miałaś rację, nadal nie widzę nic dziwnego w jego oczach prócz soczewek kontaktowych. Obejrzałam to zdjęcie sobie w dużej rozdzielczości, mam je na dysku, i nadal nic :P

Ja też nie widzę tego zeza. ;p A szukałam. Przyglądałam się zdjęciom en face i pod kątem. Starałam się coś dostrzec na video, bo może w ruchu łatwiej. Ale nic nie wypatrzyłam. Może sama mam zeza. xD

leniwa_cisza

na tym to polega że gdy osoba z ta wadą porusza oczami to są one ustawione prawidłowo, dopiero kiedy przez chwilę skupia na czymś spojrzenie to robi się zez jak np na zdjęciu profilowym gdzie jedno oko patrzy prosto a drugie w lewo. Po kilku odcinkach już mi to nie przeszkadzało.

veneficalupus

Ja pierniczę, gadanie o zezie u aktora. Jakby to miało jakieś znaczenie. A jak ktoś ma z tym problem to niech sobie zobaczy jakąś scenę z jego udziałem gdzie tymi oczami porusza.
A ja go lubię m.in. za tego zeza\ wadę wzroku \leniwe oko whatever.

użytkownik usunięty
mano_negra

to ty masz problem, że nasze głupie gadanie ci przeszkadza :P

mano_negra

Popieram. Zez czy leniwe oko - oto jest pytanie...

Dla mnie to nieważne. Dobrze się go ogląda, jest świetnym aktorem (szacuneczek), ma swój urok - starczy. Nie wszyscy muszą być doskonali.

masz może linki do filmów z Tennantem obejrzałam Doctora Who i wsiąkłam zmęczyłam Hamleta po angielsku i Single Father szukam innych pomóż

użytkownik usunięty
linkazk

nie mam linków, sorry

linkazk

ja obejrzałam na i i t v . i n f o wszystkie z napisami

linkazk

Wiele jego wczesnych, trudno dostępnych ról jest na kanale tego człowieka z youtuba:
http://www.youtube.com/user/theproselytizer#g/p

I wystarczy poszukać też innych, wiem, że Secret Smile i Recovery na pewno też są :) Jeśli nie boisz się słabej jakości.

veneficalupus

Widziałem, widziałem to kilka razy. Leniwe oko ewidentnie :) . Czasem pozostaje w bezruchu mimo, że drugie wyraźnie się porusza.

Taaryn

Ja tylko raz zauważyłam, przy The Lasarus Experiment w 3 sezonie, ale ja się jakoś specjalnie nie przyglądałam;)

veneficalupus

Można się przyzwyczaić. Po paru odcinkach Doktora mi przestało to przeszkadzać. Aktor bardzo dobrze gra (także i w innych filmach) więc "zez" nie ma większego znaczenia

Venea

Gdzie on ma zeza? o_0 Oglądałem wszystkie odc Doctora z jego udziałem i nigdy tego nie zauważyłem...

bazant4

źle sie wyraziłam, wydaje mi sie, że chodzi o to "leniwe oko", które czasami u niego widać, mi to nie przeszkadza w oglądaniu go na ekranie

Venea

dopuki nie przeczytałam tej dyskusji nie przeszkadzało mi Jego oko,Teraz zwracam na to uwagę

veneficalupus

pogratulować, ktoś tu zeza nie widział... i wiem co mówię, bo sama się z zezem urodziłam ;]

veneficalupus

Pogratulować. Głupszej dyskusji od tej chyba na filmwebie nie ma i długo nie będzie.

użytkownik usunięty
sever

Mało człowieku dyskusji widziałeś skoro dyskusję o oczach i zezie aktora uważasz za najgłupszą :evil

sever

Biję się w pierś bo to tylko moja wina, nie przewidziałam, że wyrażenie moich odczuć przerodzi się w taką dyskusję. Choć to nawet trochę zabawne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones