David TennantI

David John McDonald

8,5
22 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

Ten usmiesz i roześmiane oczy sa po prostu cudne :) szczególnie w Doctor Who ;) ale w Harrym Potterze też był super :) Najcudowniejszy jest jednak ten akcent..;)

paper_moon

Prawda... :D

A w Harrym Potterze ten tik jest super ;)

paper_moon

najpiękniejsze czekoladowe oczy jakie widziałam....

klaudusia1235

Zgadzam się w 100%
A może wie ktoś gdzie można ściągnąć Casanove z jego udziałem?
Bo szukam i nic :(

kath_5

Proponujęzakupić wEmpiku. KOszt jest niewielki - 12 zl. W internecie raczej nie znajdziesz :(

Czokolino

Wiem. A mam problem bo u mnie nigdzie nie ma w pobliżu empika. Chyba pozostaje mi zamówić przez neta. Ale wkurzam się bo film 12zł i przesyłka tyle samo. Zdzierstwo :/
A oglądał ktoś wczoraj na TVP Kultura "Lon Angeles bez mapy" z naszym ukochanym aktorem? Fajny film :)
Ah jak ja kocham akcent Davida. Dlatego wole oglądać filmy z jego udziałem po ang. i napisy niż z lektorem. Lektor wszystko psuje ;)

kath_5

Ja mam to szczęście że w moim mieście jest empik, i to nie szczęcie że Empik ociąga się z realizacją zamówienia :(. Ale co się odwlecze to nie uciecze :). A co do L.A bez mapy to w pełni się z tobą zgadzam. Śiewtny film a David w nim jeszcze fajniejszy. Szkoda że wyrosłam z polatonicznych miłości do aktorow :) ale słabość do Angoli i Szkotów mi została, szczególnie tych w spódniczkach :)

Czokolino

Tak, tak zamówiłam Casanove na allegro *^^*
Ja też mam słabość do anglików i do szkotów xD
A Nawet słyszałam, ze Szkoci nic pod kiltem nie noszą >XD
http://www.pottermania.jp/Photos/CastsCrews/DT/DavidTennant3.jpg
Szkoda, że mnie tam nie było. Wzięłabym lustereczko i sprawdziła czy to prawda ;) xD

kath_5

Nie ty jedna :)
a wracając do Casanovy to prawie cały film mozna obejrzeć na You Tube. Tylko podzielili go na kilkanaście części i jakoś jest kiepska. Dlatego czekam z utesknieniem na maila z empiku zapraszającego do odbioru paczki.

Czokolino

A ja czekam na listonosza i też odbiór paczki xD
Ale w sumie to na youtubie to nie lubię oglądać. Za mały ekranik ;)
A Davida chce podziwiać w wiiieeelllkiiim ekranie ;)
Jest tego wart ^-^

kath_5

Mam Mam dostałam :) Dziś wieczorem obejrzę i potem możemy się dzielić wrażeniuami, tylko może już pod właściwym filmam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones