David TennantI

David John McDonald

8,5
22 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

najlepszy atut całego filmu "Postrach nocy" to właśnie David Tennant
rewelacyjnie grał

Anda00

Też tak uważam. Nie dosyć, że jego postać, tj Peter Vincent, był najciekawszą postacią w filmie, to jeszcze tak rewelacyjnie go zagrał. Wspaniały aktor.

Anda00

Za każdym razem jak Tennant zrobił cokolwiek, całe kino cieszyło michę, to mówi samo za siebie. :D Genialnie to zagrał.

Anda00

Był świetny.xD Taki zabawny... Co prawda w kinie nie byłam ale też"cieszyłam michę".xD Genialna postać.xD

Anda00

zgadzam się z powyższymi ocenami.DT cokolwiek zrobi jest to genialne .Z paroma wyjątkami np Learners .Powiedzcie tylko DLACZEGO Farrell obecnie gra w jednym po drugim filmie wysokobudżetowym a Tennant w zaściankowym This is Jinsy , oraz w kolejnym odcinku niskobudżetowego serialu brytyjskigo .

linkazk

Może dlatego, że jak powiedziała moja koleżanka (dokładny cytat): "fuj! On wcale nie jest przystojny...". A moim zdaniem Colin po prostu umie się "wypromować"...

czarna_maggie

Koleżanka nie zna się na rzeczy .DT jest strasznie chudy ale przy tym nie wiem jakim cudem jest przystojny.W Doctorze Who scenarzyści wklejają do dialogów na okrągło 'jaki on przystojny 'Colin miał parę lat chudych i po FN jego kariera ruszyła z kopyta . Agenci DT do wymiany ! fani się skarżą np afera z książką .

linkazk

Oczywiście nie jestem w temacie... Jakieś wytłumaczenie?

linkazk

Moze nie chce pokazywac ze chce tylko zarobku, tylko... wyzwań?
Moim zdaniem zasługuje jednak na cos ambitniejszego.
Przystojny moze nie jest, ale jest w nim coś niezwykle intrygującego. No i jego mimika! Cudo!

Hannah_Dora

żeby tylko te wyzwania były wartościowe
Dorobek aktora ocenia się filmami fabularnymi ambitnymi lub kasowymi a David gniecie się z krótkimi filmami TV słuchowiskami radiowymi i audiobookami .Fakt uśmiech ma czarujący

Anda00

Też uważam, że był najlepszą stroną filmu. Nie ukrywam, że dla Tennanta poszłam na to do kina, I dziękuję mu, że nie przeklinam, aż tak, tego filmu (i drogich jak cholera biletów), jak niewątpliwie bym to robiła, gdyby nie Peter Vincent cudownie zagrany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones