David TennantI

David John McDonald

8,5
22 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

Witam. Chciałam się was spytać jakie filmy bądź seriale z Davidem Tennantem polecacie? Na
razie obejrzałam "Broadchurch", "Hamleta", no i na bieżąco oglądam "Doctora Who" (mimo iż tam
grał tylko w kilku sezonach). Coś jest warte szczególnej uwagi?

msg2010

Polecam seriale/miniseriale(?): Casanova (młody David z czasów jeszcze przeddoktorowych), Single Father oraz Blackpool (ostrzegam, że ten serial jest nieco musicalowy). Z filmów polecam Einsteina i Eddingtona, który poza Davidem ma fajną obsadę i ciekawy scenariusz. . St Trinian's: The Legend of Fritton's Gold: film kiepski, ale warto obejrzeć dla Davida wcielającego się w czarny charakter. Glorious 39: rola Davida jest niewielka, ale film wart obejrzenia.

msg2010

Ze wszystkim powyżej się zgadzam, dodałabym jeszcze Much ado about nothing, gdzie absolutnie rewelacyjnie gra z Catherine Tate (reszta ekipy też fantastyczna, ale ta dwójka błyszczy). I na dniach wejdzie serial BBC The escape artist, ciekawe co się tam będzie działo. A David grał w DW chyba najdłużej ze wszystkich "nowych" doktorów (od 2005), więc to jest raczej AŻ kilka sezonów :)

msg2010

Zgadzam się z Amadis, Szekspir z Catherine Tate koniecznie, choćby dla scen z Davidem w minispódniczce :-)
Jeśli masz poczucie humoru (bo osoby biorące ten film zbyt serio bardzo go zjechały), polecam "Lipną pannę młodą". Główna rola męska, w dodatku w komedii romantycznej...

ACCb

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek "The Escape Artist" - WOW....

msg2010

Ze swojej strony bardzo mocno polecam film "Recovery" - produkcja genialna i Tennant wspaniały. Oraz dwuczęściowe "Secret Smile" - DT jako psychopata, więc warto:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones