David TennantI

David John McDonald

8,5
22 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

Każda z jego ról jest wyjątkowa. Ja pierwszy raz zobaczyłam go w "Harry Potter i Czara Ognia" ale nie zwróciłam na niego większej uwagi. Dopiero gdy przypadkowo w telewizji leciał "Secret Smile" tak mnie wtedy zaintrygował że postanowiłam iż obejrze z nim wszystkie prodkucje. Większość z was zna go pewnie z "Doctora Who" (uważam, że to jedna z jego najlepszych ról i jako Doctor, Tennant jest nie do zastąpienia. I osobiście obejrzałam serial nie tylko ze względu na Davida [choć był jednym z głównych powodów]) Powinno się jednak obejrzeć z nim inne mniej znane filmy lub seriale. Jednym z takich filmów jest "Lipna Panna Młoda" gdzie zagrał pisarza, nieco ofermawotawego, ale jakże dobrze przedstawionego, kolejny film to "Recovery" wciela się tam w faceta po wypadku, który zamienia się dużego nastolatka. Seriale które polecam to "Broadchurch" Tennant dał tu z siebie 110% swojego talentu i wyszło mu tak genialnie, że nie da się tego opisać, musicie sami zobaczyć. "Szpiedzy w Warszawie" mini-serial na podstawie wyśmienitej książki, którą właśnie czytam. David jako Jean-François rozwala widzów na łopatki.
Na koniec chcę zwrócić uwagę na jego zniewalający głos, gdy go słyszę mam ciary, że tak powiem.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania :)
Ps. Przepraszam za możliwe liczne błędy ortograficzne, ale mam dysortografię i zawsze sprawiało mi to problemy + piszę z telefonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones