David TennantI

David John McDonald

8,5
22 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

Przetłumaczyłam napisy do "Much Ado About Nothing". Chętnych zapraszam do mojego
ch omika boguncia89.

kukulka23

Och fantastycznie! Dziękuję w imieniu ludu ;) Będę mogła nękać znajomych, żeby w końcu obejrzeli! :)

kukulka23

Czekałam na to. Wielkie, ogromne dzięki :)

kukulka23

Przetłumaczyłaś tą sztukę teatralną w której gra z Tate? A to jest w ogóle gdzieś zgrane?

Belief

Tak, napisy są do spektaklu z Catherine Tate. Sztukę można kupić na stronie Digital Theatre, ale jest też na ch omiku. Powinnam jeszcze mieć ją na dysku więc mogę ci wysłać, jak podasz maila.

kukulka23

Hej :) Czy mi też wysłałabyś tę sztukę? Szukam jej i nie mogę znaleźć... albo chociaż link. BTW, dzięki za napisy :)

Oliwia_Chwialkowska

Podaj swojego maila (musi być z gmaila) to poszukam filmu i wyślę ci przez google dysk.

kukulka23

Po sześciu latach: czy oferta wciąż aktualna? Bardzo chętnie bym obejrzała :)

The30sLady

Nagrania sztuki już niestety nie mam. Mam tylko napisy.

kukulka23

Ooo... szkoda. Ale dzięki za szybką odpowiedź :) Napisów samych nie potrzebuję, bo mam książkę. Ale może znasz jakąś stronę, na której mogłabym to znaleźć?

The30sLady

Masz maila na gmailu. Prześlę ci jutro pliki. Pozdrawiam

kukulka23

helkadrazkowska@gmail.com

Wielkie dzięki!

kukulka23

Już mi się wszystko udało, wielkie dzięki!

kukulka23

Bardzo dziękuję za napisy, świetna robota :)
A co do 'Much ado...', nie wiedziałam, że sztuka Szekspira może mi tak bardzo przypaść do gustu i doprowadzić mnie do płaczu ze śmiechu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones