David TennantI

David John McDonald

8,5
22 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

Za to w wielkim stylu. Ci co oglądali napewno się ze mną zgodzą. Oby Matt Smith był godnym następcą.

kosa666_2

Tak. Wielka szkoda, ale mam nadzieję, że Matt będzie dobrym Doctorem

kosa666_2

Niestety już D.T. przeszedł do historii jako The Doctor. Gdy oglądałam jego ostatnie sceny miałam łzy w oczach. Pięknie zagrał. Zdecydowanie najlepszy Doctor.


Bless

Gorgo_

dokładnie, najlepszy Doctor, a jego ostatnia scena i słowa "I don't wanna go." dosłownie mnie powaliły, prawie się popłakałam. Jesli chodzi o Smitha to jest beznadziejny, ale może to tylko moje zdanie.

pawel_b007

Wg mnie Matt jako Doktor jest świetny. Co prawda David chyba na zawsze zostanie już moim ukochanym Doktorem, ale to wcale nie znaczy, ze 11 jest zły.

pawel_b007

pawel_b007- w PEŁNI SIĘ ZGADZAM! Smith jest beznadziejny (ale może sądzę tak dlatego, że przyzwyczaiłam się do Tennanta jako Doktora)

malutka_kinomanka

Ja się nie zgodzę. Matt Smith jest wspaniałym Doctorem, zresztą moim ulubionym (wcześniej byłam przyzwyczajona do Tennanta i nie wyobrażałam sobie, że 11. będę lubiła jeszcze bardziej).

Eriu

Moim ukochanym Doctorem zawsze już będzie Tennant, aczkolwiek np.Ecclestona też bardzo lubiłam;P Ale wracając do 10-tego, to wiele scen z jego udziałem było po prostu perełkami, wszystkie były naprawdę dobrze zagrane, a postać była dobrze poprowadzona przez samego aktora od pierwszej sceny do ostatniej, i to się liczy;P Smith nie jest złym Doctorem, po prostu ja wolę Tennanta i jego grę. Finito;P
PS.Aczkolwiek przyznaję, ze ostatnia scena (regeneracja z 10tego w 11tego) była po prostu epicka;D

kosa666_2

To dzięki niemu zaczęłam oglądać doctora who z pewną obsesją.Ale nawet nie zaczęłam oglądać 6 sezonu więc nie będę krytkować jego zastępcy...

EmilyJohnson

Tennath mistrz grania Doctora uwielbiam ten jego humor , co wyprawiał , jego regenaracja może i była epicka lecz zrobił to w samotności i smutku po przez opuszczenie ludzi których kochał (Rose) i lubił (Kapitan Jack harkness , martha jones , donaa, micky itd

Barti1155

Ja osobiście uwielbiam jego nieograniczoną mimikę. Byłam bardzo rozgoryczona kiedy dowiedzialam się że zmieniają mojego (ukochanego) doktora i może dlatego nie za bardzo lubię jego następcę. Ale nie jest źle.
Niemniej jednak Tennant wymiata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones