David TennantI

David John McDonald

8,5
22 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

W filmach brakuje "Much Ado About Nothing" z 2011, w której David zagrał wybornie u boku
Catherine Tate. Fakt faktem jest to sztuka teatralna, ale dostępna również w postaci filmu i jest
naprawdę świetna! Także uważam, że powinna się znaleźć w jego filmowych dokonaniach.
Przede wszystkim dlatego, że jest cholernie warta obejrzenia! :)

Occta

A wiesz gdzie lub czy można znaleźć napisy angielskie lub polskie?

EmilyJohnson

Znalazłam tylko angielskie, polskich nie ma w ogóle. Tutaj masz link http://subscene.com/subtitles/much-ado-about-nothing-digital-theatre/english/630 031

Occta

Skoro nie ma to niedługo będą ,obiecuje :) Choć nie wiem kiedy dokładnie:(

EmilyJohnson

Proszę bardzo podejmuj się wyzwania, ja Ci na drodze nie staje :D Szekspirowski język jest trudny, więc miło by było obejrzeć sobie z napisami polskimi ;)

Occta

Przeczytać! :-D Ja zrobiłam to w kolejności: tłumaczenie Słomczyńskiego, oryginał, tłumaczenie Barańczaka, a potem obejrzałam to MAAN :-) Muszę Wam powiedzieć, że dobrze się patrzy znając sztukę już wcześniej. No a język... Kto to widział żeby rozumieć szesnastowieczny angielski? ;-)

MeghanJeffery

Właśnie czekam na listonosza z moją książką :) Ale mimo wszystko byłoby miło obejrzeć sztukę z napisami :)

EmilyJohnson

Ja powoli kończę napisy do 1szej części - na podstawie tłumaczenia Słomczyńskiego. Powinnam do końca przyszłego tygodnia skończyć, choć nic nie obiecuje bo jestem w trakcie sesji :)

Lady_MM

o to jak skończysz to ja bym poprosiła o jakiś link czy coś :)

GreenTrainers

Skończyłam napisy do 1szej części. Nie wiem kiedy zrobię do 2giej. Ale nie w najbliższym tygodniu bo mam egzamin :) Nie mogłam dodać do Napi Projektu - wyskakiwały jakieś błędy - ja się na tym nie znam, więc wrzuciłam tutaj -- http :// chomik uj. pl/Cindi20/Dokumenty/Much+ado+about+nothing+-+napisy. Napisy może nie są idealne ale są :) Z góry przepraszam za wszelkie błędy :)

Uwaga na spacje :) Link nie chciał mi wejść :D

Lady_MM

dziękuję bardzo :)

Occta

a wiecie gdzie można ją np. obejrzeć w internecie ?

GreenTrainers

Z tego co się orientuje to nigdzie, trzeba ściągnąć

Occta

a masz może jakiegoś linka ?:)

GreenTrainers

oj niestety... ściągałam to już dość dawno temu i nie pamiętam skąd.

Occta

oki dzięki już znalazłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones