David TennantI

David John McDonald

8,5
22 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

Niech ktoś mi powie kiedy i gdzie dokładnie w Krakowie.

nikike

Wysłałem zapytanie do TVP, ciekawe czy mi odpiszą.

nikike

Obstawiam, że nie. TVP nie jest przyjazna dla fanów.

longstory95

Rzeczywiście, do tej pory nie odpisali.

nikike

Wielka szkoda. Polska telewizja nie przejawiała od dawna sympatii dla niewielkich grup fanów. Naprawdę wielka szkoda, mogliby się nauczyć przynajmniej uprzejmości, a dla nich liczy się kasiora.

nikike

wiem tylko tyle, że to czteroodcinkowy serial „Szpiedzy w Warszawie” i e jego emisja będzie na jesień. nie mogę się doczekać jego przyjazdu, na pewno pojadę do Warszawy ;D

nikike

Podpisuję się pod tym pytaniem. Tym bardziej jeśli chodzi o pobyt Davida w Krakowie :)

judith0707

mi tam wszystko jedno gdzie przyjedzie, byleby do Polski a ja za nim byleby go chociaż zobaczyć ;D

alice12321alice

Też bym najchętniej tak zrobiła ale skoro to będzie w najbliższym czasie to obawiam się że perspektywa zbliżającej się matury zdecydowanie zaburza mi wizje szukania Doctorka po całej Polsce, a w Krakowie jestem codziennie. I jeszcze mi przyszło na myśl, że powinni szukać statystów. Wyobrażacie to sobie? *_*

judith0707

super by było <3 jeszcze do mnie nie dochodzi wiadomość, że będzie w Polsce a już wariuję. szkoda, że już nie gra w Doctorze Who, bo właśnie w tej roli mnie zachwycił...

użytkownik usunięty
alice12321alice

News z 11 kwietnia! http://www.tvp.pl/seriale/aktualnosci/nadchodza-szpiedzy-w-warszawie-pierwsza-ws polna-produkcja-tvp-i-bbc/7019935 Już są w Polsce!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones