David TennantI

David John McDonald

8,5
22 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Tennant

Jakim cudem to możliwe że David nie jest w top 100? Za to mamy tam Iana (nie żebym go nie lubiła jako aktora jednak gdzie Ian a gdzie David) i inne "serialowe" gwiazdki. No ja się pytam jak to się stało?

UpadlaDusza

Szczerze powiedziawszy, to też mnie to trochę zaskakuje, bo fakt faktem, że ma gość trochę pecha do produkcji w których się pojawia, ze względu czy to na promocję, czy to na współpracowników, ale jest jednym z lepszych aktorów z jakimi dane mi się było zetknąć, a oglądanie emitowanego obecnie Broadchurch'a jeszcze mnie w tym przekonaniu utwierdza ;).

maaarmolada

Fakt, niektóre filmy w których gra są na prawdę do podtarcia tyłka, ale jego gra aktorska nigdy mnie nie zawiodła nawet w najgorszym kiczu. No ale w Hamleta to mało kto się wcielić potrafi, granie ów postaci jest "testem" zdolności aktorskich. A David wyszedł w tej roli mega. Poza tym rola Doctora, Petera i teraz jeszcze Alec'a są po prostu genialne.

UpadlaDusza

No co prawda to prawda, Hamlet mu wyszedł perfekcyjnie. Mi jeszcze bardzo zaimponował Brendanem i Alanem, a tym drugim to już w ogóle. Trzeba mieć jaja żeby coś takiego zagrać. (Swoją drogą to muszę się w końcu zabrać za Blackpool...) No i teraz jeszcze wraca kochany 10-ty Doctor na rocznicowy odcinek! :D

maaarmolada

www.youtube. com/watch?v=zF1AoNM47y4 tu też jest genialny błahahahahha xD

UpadlaDusza

No, z resztą jak wszędzie gdzie gra z Catherine!

maaarmolada

Jeb, napisałam temat... chwila czasu i David w top 100 xD

UpadlaDusza

Taaaaak, sukces! :D

UpadlaDusza

136 :(

laevisi

Musimy się zabrać za głosowanie, by skoczył wyżej, bo naprawdę na to zasługuje.

xena_4

Jak nikt inny.

UpadlaDusza

Mniejsza z rankingami takimi czy innymi, ale facet ma po prostu niesamowity talent! "Hamlet" był genialny, Doktorem on po prostu jest, a "Recovery" wcisnęło mnie w fotelik, nie wspominając o reszcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones