David Suchet

8,2
5 039 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Suchet

W jakich filmach jeszcze go widzieliście oprócz słynnego serialu, w którym gra Poirota? Jakie inne role polecacie tego aktora? Chciałabym poznać grę Sucheta lepiej, ale nie wiem od czego zacząć. Ktoś może podpowie? ;)

joacha

Polecam świeżo wypuszczone bo w tym roku, Going Potal czyli Piekło Pocztowe na podstawie książki Terrego Prathetta. Zagrał tam dużą rolę i też genialnie :)

joacha

co prawda nie film, ale serial polecam- "Czasy, w których przyszło nam żyć"- rewelacyjna rola, z resztą cały serial jest świetny.

joacha

Grał świetnie bezwzględnego bandziora w jakimś filmie ale nie pamiętam tytułu...

joacha

Pozdrawiam
Z żoną jesteśmy wielbicielami Sucheta. Genialnie gra, a w ostatnio emitowanym nowym odcinku serialu Poirot - "MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE" byłem pod wrażeniem. Super!!!
Na YouTube odanalazłem film "Maxwell" (w wersji angielskiej) też godny jest polecenia.
Jutro będzie "Piekło Pocztowe" na którymś kanale HBO, a "Morderstwo w Orient Expressie" będzie na C+ pt 31 grudnia o g. 18:20.
Na Allegro znalazłem serial "Way We Live Now, The" też po angielsku, jak go obejżymy z żoną to coś napiszę.
Pozdrawiam (P.S. Jakby ktoś chciał zobaczyć moje okolice to zapraszam na stronkę http://dobrzanie.prv.pl )

joacha

Proponuję "Sokół i koka", gdzie gra... tajemnica :) Thriller, choć w sumie bardziej dramat szpiegowski, poza tym niezłe role Timothy'ego Huttona i Seana Penna oraz świetna muzyka Pata Metheny'ego (vide http://www.youtube.com/watch?v=MJRF8xGzvj4).

joacha

Na pewno arabski terrorysta w sensacyjnym filmie o uprowadzeniu samolotu " Krytyczna decyzja" oraz kardynał Wolsey w filmie o Henryku VIII. Był jeszcze film, chyba jakaś komedia, w której zagrał geja, tylko Jego tam zapamiętałam, tytułu nie kojarzę, sorry :)
Poza tym ciekawostką jest, ze Jego pierwsza przygoda z Agathą Christie to była rola insp. Jappa, wtedy Poirota grał Peter Ustinov, znakomity aktor, tez świetny w tej roli ale Davida NIE POBIJE NIKT!

joacha

,, Opowieści z Narnii : Podróż wędrowca do świtu ,, jako handlarz

joacha

Zmasterował w Going Postal. Kojarzyłem go wcześniej tylko z dwóch rodzajów ról : Kanalia(terrorysta w filmie z Russelem, Bank Job), albo Poirot:) A w Going Postal po prostu zmasterował> Tylko, że to lekka angielska komedia :)

joacha

Zajebisty jako Poiro już kurde 22 lata ciekawe czy uda sie im w końcu nakręcić 4 ostanie odcinki! W "Morderstwie W Orient Expressie" z 2010 r. jest genialny szczególnie ostanie sceny zagrane przez niego mistrzowsko! Ciekawa jestem jak zagra w "Kurtynie" za to chyba będą musieli dać mu Oscara:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones