David Suchet

8,2
5 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Suchet
lifter67

Co do panny Marple się nie wypowiadam, bo nie mam zdania, ale co do Poirota - przyznaję 100% rację :)

cOOba

Zdecydowanie polecam te cztery stare filmy z lat 60. Może nie są to zbyt wierne ekranizacje, ale za to popis gry aktorskiej i wyśmienity angielski humor. Np. ten http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Amier%C4%87+ma+okna-1961-108466

lifter67

masz rację:) Poirot jest tylko jeden:) uwielbiam ten serial:) kocham Davida Sucheta:)

patrycja1_filmweb

innego poirota nie ma :)

maciasty01

nie no jacyś tam ludzie starali się grać jeszcze poirota, ale sama córka A. Christie stwierdziła że D. Suchet jest idealnym POirotem taki jakim sobie wymyśliła jej matka

lifter67

Co do Poirota pełna zgoda, jeśli chodzi o pannę Marple to wolę Geraldine McEvan lub Julia Mckenzie:)

lifter67

Dla mnie wręcz przeciwnie. Najgorszy Poirot w historii kina. Jego twarz jest idealna do grania czarnych charakterów.

neron4

Fizycznie pasuje idealnie do stworzonej przez Christie postaci "małego Belga" - akcent, narcyzm, postura. I jest rewelacyjnym aktorem.

lifter67

Zgadza się , posturą , sposobem zachowania zdecydowanie tak , można naprawdę uwierzyć że to genialny detektyw. Lecz cały czas upieram się co do jego twarzy. Nie wiem , może zostało mi to z innych jego ról czarnych charakterów. Przypomina mi libijskiego terrorystę :)

neron4

Rozumiem :)

lifter67

Widziałam ze dwóch innych aktorów w roli Poirota przed nim jeszcze i żaden nie pasował tak jak on. Co prawda uważam, że powinien być trochę niższy, ale cała reszta jak najbardziej pasuje. Nawet jak od czasu do czasu wracam do książek, to widzę jego twarz i słyszę ten akcent...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones