David MorseI

David Bowditch Morse

7,8
17 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Morse

naprawde:):)hehe są nieco do siebie podobni,przynajmniej na moje oko

s_l_o_n_c_e

On podobny do Lindy?! Buhaha
On jest załadny, aby go obrażać:)
Pozdro dla Morse'a!:*
I Ciebie:-)

GaGaTeK

są podobni

s_l_o_n_c_e

Normalnei Linda jak nic ! Az tu zawitalem by sprawdzic czy to nei on gral :D

slocik

Ta, macie racje, a Lepper jest podobny do Jasia Fasoli.. Dajcie spokoj, gdzie tu podobienstwo??
David ma takie spokojne oczy.. A jak patrzę na Lindę (którego mimo to b lubię) to sie zastanawiam czy zaraz komuś nie przywali.
I fakt,że David jest przystojniejszy (nie piszcie "za ładny", prosze, to tak niemęsko brzmi)

Oslica

gdzie podobieństwo ? ..hmmm

oboje mają takie "smutne" oczka , i oboje mają twarz Twardziela w średnim wieku :D

marobot_2

Hmmmmm, nie przekonałeś mnie.
Nie wszystko złoto, co się świeci. To że oboje mają twarz twardziela w srednim wieku nie znaczy jeszcze że są podobni..
Linda ma "smutne oczka"? Nie zauważyłam. Bynajmniej nie są podobne do oczów Morse'a:P

Oslica

Nie wydaje mi się, żeby był podobny do Lindy, może jedynie z włosów. Linda ma twarz cwaniaka,a Morse ma dziwną twarz chłopca ze zmarszczkami. Muszę przyznać, że to dość nietypowe, bo mężczyźni wyrastają z chłopięcych rysów.

Ajza

Gra bez uczuc w filmach, bycmoze to jest jego interpretacja, jednak dla mnie powinien wiecej pozytywnych rol grac moze nawet w komedii wystapic

Chelios_2

Morse jest typowym aktorem dramatycznym, więc w komedii raczej go nie zobaczysz. A bez uczuć? Nie sądzę, wręcz przeciwnie.

s_l_o_n_c_e

Ja, jak po raz pierwszy zobaczyłem Morse'a, od razu skojarzył mi się z Lindą. Z twarzy są naprawdę podobni.

s_l_o_n_c_e

A ja jestem za tym żeby nie zakładać takich durnych tematów "podobny do tego czy tamtego" !!! Przecież każdy człowiek jest inny, podobieństwo fizyczne (w tym przypadku nie ma go w ogóle) to nie wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones