David MorseI

David Bowditch Morse

7,9
17 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Morse

Jeden z mioch ulubionych aktorów. Bardzo charakterystycznny wygład twarzy, dzięki czemu zwóciłem uwagę na powtarzająca się znakomitą grę tego aktora ("Zielona Mila" "Negocjator"). Szkoda że trochę nie doceniony ,gdyż za często nie dostaje poważnych ról.

PS. Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z rolami tancerek w "Od zmierzchu do świtu" i "Showgirls". Oglądałem "Od zmierzchu.. " i niegdzie go tam nie widziałem, w napisach też nie. Poza tym troche dziwne role jak na faceta.

TauRuSS

prawda...
zgadzam się z Tobą. David to naprawde świetny aktor. Niedoceniany? owszem - nie dostaje ważnych ról, bo jaką rolę może zagrać silnie zbudowany prawie dwumetrowy mężczyzna? Na pewno nie kochanka aktorki mierzącej 160cm... w podobnej sytuacji są tacy aktorzy jak np. Jeff Goldblum czy Liam Neeson. Z powodu swoich warunków fizycznych mogą grać tylko charakterystyczne dla nich role. Mimo to uważam, że David powinien dostać szansę zagrania jakiejś poważnej roli, która pomoże mu się zauważyć szerokiej publiczności...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones